Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Harvard Üniversitesine Kapı Komşu Olan Kaplan International’da Dil Eğitimi Alırken Akademik Havayı Soluyacaksınız…

Amerika Boston’da En İyi İngilizce Dil Eğitimi Alabileceğiniz Dil Okulu Kaplan International

Kaplan Internatıonal Dil Okulu – Boston

Amerika’daki dil okullarını incelediğimiz gezimizde sıra Boston’daki dil okulu Kaplan International’a geldi… Adını büyük ihtimalle duymuş olacağınız Kaplan Dil Okullarının dünyanın dört bir yanında şubesi bulunmaktadır. Okul; zincir bir okul olmasına rağmen kendine has Gelişmiş K+ sistemiyle tüm okullarında eğitim kalitesini tek bir standarta oturtmayı başarmıştır. Okulun eğitim kalitesi Boston’un akademik seviyesine yakışır şekilde yüksektir.

Harvard Üniversitesi’ne Komşu Dil Okulu

Dünyanın en iyi üniversitesi olan Harvard Üniversitesi’nin yanında eğitim veren Kaplan International bu akademik havayı solumak isteyenler için harika bir fırsat. Harvard gibi dünya devi bir üniversitenin önünde durmak bile insanı heyecanlandırmaya yetiyorsa sürekli bu okulda okuyan öğrencileri izlemek, okulu gezebilmek, derslerine kulak kabartabilmek nasıl bir ayrıcalık olur düşünemiyoruz… Kaplan International İngilizcenizi geliştirmenizi yanı sıra bu harika konumuyla gelecek planlarınızı şekillendirmeniz için de yardımcı olacak gibi gözüküyor.

Okulun eğitim sistemi hakkında bilgi vermemiz gerekirse kendine has bir eğitim sistemi olan Kaplan International’ın hızlı ve kesin çözümler yarattığını söyleyebiliriz. Kaplan Dil Okullarının tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri şüphesiz kendilerine has eğitim sistemleri… Kısa sürede hızlı ve etkili bir ilerleme sağlanan eğitim sisteminde zorlanmadan ve keyifle hızlı bir gelişme gösterebiliyor.

Peki bu keyifli ve hızlı ilerleme nasıl kaydediliyor diye soracak olursanız kısaca özetleyelim… Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Grammer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Grammer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Grammer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor.
Okulda her 5 haftada bir yapılan değerlendirme testleri ve görüşmeleriyle, gösterdiğiniz ilerleme incelenir ve uygun görülürseniz bir üst kura geçirilirsiniz.

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Yıl İngilizcesi, İş İngilizcesi, TOEFL Sınav Hazırlık programlarında eğitimler sunuluyor. Kariyerine yoğunlaşmak isteyenler için İş İngilizcesi hızlı sonuçlar yaratabiliyor.

Boston’da Yaşamak

Harvard Üniversitesinin Yakınında Öğrenci Olmak

Amerika’nın en eski ve dünyanın en bilinen üniversitesi olan Harvard Üniversitesi’nin harika kampüsünün yanında bulunan Kaplan International Boston’da; canlı öğrenci nüfusunun içinde, bilgiyle dolu bir atmosferde İngilizce öğrenme fırsatı bulacaksınız. Boston şehir merkezine sadece 10 dakikada bulunan okul kırmızı hat metrosu ve birçok otobüs durağına yakın mesafededir. Bu da ulaşımı dert etmemenizi sağlayacaktır.

Şehir ABD’nin köklü ve tarihi şehirlerinden olduğundan ziyaret edilecek pek çok yeri bulunmaktadır. ABD’nin doğu kıyısındaki en etkileyici şehirlerinden olan Boston’da kafeler, tiyatrolar, müzeler, parklar siz ihtiyacınız olan mutluluğu ve ilhamı verecektir.

Okul hakkında açıklama yapmak isteyen ekip arkadaşlarımızdan Elif “Okul hem Harvard Üniversitesi hem de MIT’nin bulunduğu entelektüel bir kent olan Boston’ın Cambridge bölgesinde yer alıyor. Yine Harvard Suquare’de iyi bilinen ve haklı bir akademik üne sahip Dean College’ın kampüsünde yer aldığının da altını çizmek isterim. Kaplan International’ı seçerseniz akademik seviyesi yüksek bir bölgede eğitim alacaksınız. Bu de gelecek planlarınızı gözden geçirmenize yol açacak. Bu gözden geçirmeler sonucunda yurtdışında eğitim hayatınıza devam etmek isterseniz; Kaplan’ın Üniversite Yerleştirme Hizmeti (UPS) lisans ve lisansüstü üniversite derslerine girmenize yardımcı olmak için geniş bir akademik ağının bulunduğunu unutmamanızı tavsiye ederim. Boston geleceğinizi planlamak için doğru adreslerden birisi…” dedi.

Boston’da Konaklama

Okul aile yanı ve yurt konaklaması sunuyor. Aile yanında kalmak isteyenler tek kişilik yada çift kişilik konaklama seçebiliyor. Sabah ve akşam yemekleri ailelerle birlikte yeniyor. Bu da yeme-içme masrafınızı düşürüyor. Yurtlarda da durum aynı şekilde… Öğrenci isterse tek isterse çift kişilik konaklamayı seçebiliyor.

Neden Boston’da Eğitim?

– Amerikan Devriminin doğum şehri olan Boston’da pek çok tarihi mekân bulunuyor. Bu mekanları tek tek gezmek ve tarihin tadını çıkarmak sizi çok geliştirecek.
– Doğu yakasının en çekici restoran, kafe, müzelerinin keyfini çıkarabileceksiniz.
– Harvard, Boston ve MIT üniversitelerinin yakınında rahat bir öğrenci ortamında eğitim alabileceksiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım