Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Güvenli ve Keyifli Vancouver'da Özel İlgiyle Eğitim Alabileceksiniz!

Kanada’nın En İyi Dil Kursu St Giles Dil Okullarında Uygun Fiyata İngilizce Dil Eğitimi Alın!

St. Giles International Dil Okulu – Vancouver

 Rotamızı Kanada’nın en ılıman iklime sahip şehirlerinden olan Vancouver’a çeviriyoruz. Öğrenciler için güvenli ve keyifli destinasyonlardan olan Vancouver’da tanıtacağımız okul St. Giles International.  Öğrencilere gösterdiği özel ilgi ile ayrıcalıklı hissettiren okul St. Giles International’ı yakından tanımak için sayfayı kaydırmanız yeterli olacak…

Samimi Bir Ortamda Eğitim Alın, Özel İlgi İle Desteklenin!

St.Giles International öğrencilerine gösterdiği özel ilgi ile bilinmektedir. Ayrıcalıklı hissederek eğitim almak isteyenlerin sıkça tercih ettiği okul, az kişili sınıfları ve ilgili eğitmenleriyle öğrencilerin beklentilerini karşılar.  St.Giles International uygun bütçelerle eğitim almak isteyen gençleri de düşünerek buna özel programlar açmıştır. Öğrenciler; okuldaki derslere öğleden sonra katılmayı tercih ederlerse çok daha cazip fiyatlarla eğitim alma imkânı yakalar. Bu yönüyle Kanada’da cazip fiyata eğitim almak isteyenler için idealdir.  Okulda; Genel İngilizce, Başlangıç İngilizcesi, Uluslararası Sömestr Kursları, Cambridge Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık, Üniversite Öğrencileri için İngilizce, TOEIC Hazırlık, Platinum Kurs, İş İngilizcesi programları açılıyor.

Dünyanın En Yaşanabilir Şehrinde Hayatı Keşfedin!

Vancouver bir öğrencinin keyifli bir öğrencilik hayatı geçirebilmesi için en uygun şehirlerdendir. Çok kez ‘dünyanın en yaşanabilir şehirleri’ listesine ilk sırlardan giriş yapan Vancouver gerek güvenli bir şehir oluşu gerekse yaşam standartlarının kalitesiyle göz doldurmaktadır. Bu şehirde yaşadığınız süre boyunca güvenliğinizden endişe etmenize ya da nasıl sosyalleşebileceğinizi düşünmenize gerek kalmaz.  St.Giles International’ın şehir merkezinde yer alması, alışveriş, eğlence yerlerine ve limana sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde olması öğrencileri sosyal hayatın içine karışmasına olanak sağlar. New York’taki Central Park’ın 10 katı büyüklüğündeki Standley Park’a da yürüme mesafesinde olan okul; öğrencilerin ders aralarında doğayla bütünleşmesine imkân sağlar.  Doğası ve sıcak kanlı insanlarıyla bilinen Vancouver’da yaşarken okyanus kıyısında yapacağınız bir yürüyüşle tüm stresinizden arınabilirsiniz. Kendi başınıza yapacağınız çok aktivite olan şehirde sıkılmayacaksınız. Zaten St. Giles International öğrencileri için düzenlediği etkinlik programlar ile inisiyatifi ele alarak öğrencilerinin hem birbiriyle kaynaşmasını hem de sosyal hayata adapte olmalarını sağlıyor. Okul gerek şehir içi gerek şehir dışı gezileriyle, haftanın üç dört akşamı düzenledikleri etkinliklerle öğrencilerinin sosyalleşmesini sağlıyor.

Konaklama:

Okul aile yanı ve yurt konaklaması sunuyor. Aile yanı konaklamalar okula toplu taşımayla 30-60 dakika mesafedeyken, yurtlar 15-30 dakika yürüme mesafesine bulunuyor. Ev konforundan vazgeçmek istemeyenler sıcak Kanadalı ailelerin yanında kalırken, pek çok milletten kendi yaşıtıyla tanışmak ve kendi sorumluluğunu üstelenmek isteyenler yurt konaklamasını tercih ediyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım