Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Güvenli Şehirin Güvenilir Dil Okulunda Eğitimi Alın!

Dünyanın En İyi Dil Okullarından Biri Olan EC English’de Kısa Sürede Gelişim Göstereceksiniz!

Ec English – Toronto

Dünyanın dört bir yanında en iyi dil eğitimini nerelerde alabilirsiniz diye çıktığımız yolculuğumuzda durağımız Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto’da… Dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden olan Toronto’da dil eğitimi almak istiyorsanız size ilk tanıtmak istediğimiz okul EC English dil okulu olacak… EC English hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız gelin anlatmaya başlayalım…

Dünyanın En İyi Dil Okullarından Biri Olan EC English’de Kısa Sürede Gelişim Göstereceksiniz !

Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto’daki en iyi dil okullarından olan EC English, her yıl yüzlerce öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Bu okulu tercih eden öğrencilerin neredeyse hepsi bu okulda eğitim aldıkları için çok memnun olduklarını dile getiriyor…

EC English eğitim anlayışı ve verdiği kalite eğitim ile uzun yıllardır, dünyanın dört bir yanından pek çok öğrenciyi farklı şubelerinde ağırlıyor. Eğitimdeki kalitesi dünya çapında takdir edilen EC English üst üste kazandığı ‘En İyi Zincir Okul’ ödülleriyle bu başarısını ispat ediyor.

30 yıllık eğitim geçmişine sahip olan okul; birbiriyle iç içe geçmiş, iletişime dayalı ve kişiye özel oluşturulan ders planlarıyla öğrencinin istediği sonuca ulaşmasını sağlıyor. EC English’de her öğrencinin eğitimi boyunca 2 eğitmeni oluyor. Bu eğitmenler; öğrencilerin gelişme göstermesi için gerekli olan ihtiyaçlarını gözlemliyor ve süreci işletebilmek, sorunları çözebilmek için çözüm önerileri sunuyor. Okul diğer okullarda olmayan “Net Promoter Score(NPS)” adlı bir sistem kullanıyor. Bu sistem; derslerde işlenen bir konu, öğrenci tarafından mükemmellik seviyesinde anlaşılmadıysa bunu tespit edip hızlı ve kalıcı bir şekilde düzeltilmesini sağlıyor. EC’nin profesör, yazar ve eğitim uzmanları tarafından oluşan ekibi dünya üzerindeki tüm güncel öğrenme metotlarını takip ederek öğrencinin ihtiyaçlarını çözümlemek için kendini geliştiriyor. Okul, öğrencilerin İngilizceyi günlük hayatta sohbet ederken rahat ve kendine güvenir bir şekilde konuşabilmesi için ücretsiz konuşma sınıfları açıyor ve öğrencilerin sosyal hayata karışması için de okul dışı etkinlikler düzenliyor.

Okulda pek çok destekleyici ek faaliyet de yapılmaktadır. Örneğin; Yazılım Harikaları ve Son Dakika Gelişmeleri oturumlarını içeren ücretsiz dil atölyeleri düzenlenerek, dil becerilerinizi geliştirmenize imkan sağlanmaktadır.

EC English’de 1 kur/seviye 12 haftada tamamlanıyor. Her 6 haftada bir öğrenciler değerlendirme testine giriyor. Değerlendirme testlerinin ortalaması ile öğrencilerin gelişim raporu hazırlanıyor. Bu rapora göre öğrencilerin seviye atlayıp atlamayacaklarına karar veriliyor.

Okul; Genel İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Şehirde İngilizce, Akademik Yıl İngilizcesi, IELTS, TOEFL Sınav Hazırlık programları açıyor.

Toronto’nun Merkezinde, Sosyal Hayatı İçinde Eğitim Alın!

240 farklı kültürdeki bölgeye ayrılarak, 3 milyona yakın kişiye ev sahipliği yapan Toronto’da dil eğitimi almak sizi pek çok konuda geliştirecektir. İngilizcenizin gelişmesinin yanı sıra bu şehirde; insan ilişkileriniz kuvvetlenecek, iletişim becerileriniz artacak, farklı kültürler tanıyacak, empati yeteneğiniz artacak ve hayata bakış açınız olumlu yönde değişecektir.

Toronto hem yardımsever halkı hem de şehrin güzellikleriyle keyifli bir öğrencilik hayatı yaşanacak sayılı şehirlerdendir… Toronto’da gezip görülecek pek çok yer vardır. İster sporsever olun ister kültür sanat aşığı Toronto’da kendi zevkinize uygun etkinlikler bulmanız çok kolay olacak.

Okulun; Yonge ve Eglinton gibi hareketli bir bölgede bulunması öğrencilerin sosyalleşebilmesine imkân tanımaktadır. Şehrin merkezi kabul edilen bu noktada pek çok kafe, restoran ve dükkân bulunmaktadır.

Okul öğrencilerinin sosyalleşebilmesi için etkinlikler de organize etmektedir. CN Tower yürüyüşü, Niagara Şelalesine geziler, Wonderland’de eğlenceye doyacağınız günler seçeneklerinizden bazıları olacak… Okul ayrıca; yerel yürüyüşler, futbol müsabakaları, müze ve sanat galerisi gezileri de düzenlemektedir. Okulun; Boston, New York ve Montreal gezileri öğrenciler tarafından çok sevilmektedir.

Kanada’nın en büyük şehrinde çok kültürlü bir sosyal çevrede özellikle yaz aylarının tadı da başka çıkıyor. Yaz ayları Toronto’da karnaval havasında geçiyor. Her hafta düzenlenen sokak festivalleri şehri renklendiriyor. Arzu ettiğiniz takdirde göl kenarında veya şehrin yeşil bir köşesinde sakinliğin tadını da çıkarabiliyorsunuz.

Konaklama

EC English öğrencilerine yurt ve aile yanı konaklama seçenekleri sunuyor. Okulun sunduğu yurtlar okula yakın mesafede bulunurken aile yanı konaklamalarda mesafe değişiyor. Kanada’da aile yanı konaklama yapmak oldukça güvenli. Zaten okul tarafından ince elemelerle seçilen ailelerin tamamı size ev sıcaklığı sunmak için bekliyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım