Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Güvenilir Eğitimin Toronto'daki Adresi Kaplan International

Yurtdışında Üniversite veya Yüksek Lisans Düşünenler İçin Programlar Var!

Kaplan Internaional’ın Toronto şubesinde kaliteli eğitim eğitmenlerin birebir ilgisiyle buluşuyor. Her öğrenciyle özel olarak ilgilenen eğitmenler okul başarısın yükselmesini sağlıyor ve öğrenciler kendilerini güvenli bir ortamda, yalnız hissetmeden eğitimlerine odaklanabiliyor.

Kaplan Dil Okullarının eğitim kalitesi hakkında konuşursak… Bu zincir okulun tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri şüphesiz kendilerine has eğitim sistemleri… Kısa sürede hızlı ve etkili bir ilerleme sağlanan eğitim sisteminde zorlanmadan ve keyifle hızlı bir gelişme gösterebiliyor.

Peki bu keyifli ve hızlı ilerleme nasıl kaydediliyor diye soracak olursanız kısaca özetleyelim… Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Grammer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Grammer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Grammer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor.  

Okulda her 10 haftada bir yapılan KITE değerlendirme testleri ve görüşmeleriyle, gösterdiğiniz ilerleme incelenir ve uygun görülürseniz bir üst kura geçirilirsiniz. KITE testi seviyenizin yeteneklerine göre şekillenir ve öğrenciye özel şekillendirilmiş eğitim programından en iyi faydayı alabilmeleri için ilerlemelerini ölçer. Girilen bu sınav sonunda öğrencinin ur atlayıp atlamayacağına karar verilir.

Okul seviye atlama garantisi veren programlar sunar. Bu programlar; %95 derse katılımınız olmasına ve size verilen tüm ödevleri yapmanıza rağmen 10 hafta sonunda kur atlayamıyorsanız seviyenizi geçebilmeniz için size 4 hafta ekstra ücretsiz kurs verir. Bu konuda Global Vizyon danışmanlarından detaylı bilgi almanızı öneririz.

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL Hazırlık Sınavı, Akademik Yıl İngilizcesi programları açılmaktadır. Okul; Akademik İngilizce, üniversite hazırlık (GMAT, GRE, TOEFL) gibi programlarda dünyadaki en iyi eğitim kurumlarındandır.

Kanada’da üniversite okumak isteyenler için Kaplan’ın Akademik Geçişler için İngilizce programı (EAP) ve Üniversite Yerleştirme Servisi (UPS) bulunmaktadır. Bu programlar ile lisans ve lisans üstü eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Ayrıca Toronto’daki okula özel English in Action yani Hareket Halinde İngilizce programı bulunmakta. Bu program İngilizce yeteneklerini geliştirirken ay anda Kanda kültürünü de keşfetmenize olanak sağlıyor. Program kapsamında öğrenciler her öğleden sonralarını dışarıda geçirir ve Kanada’nın simgesi haline gelmiş yerleri gezerek dili yaşayarak öğrenir.

En İyi İngilizce Dil Eğitimi Alabileceğiniz Okul Kaplan Dil Kursu Toronto !

Kaplan International

Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto’daki dil okullarını incelemeye devam ediyoruz. Sırada adını sıkça duyduğunuz, dünya çapındaki en büyük dil okulu zincirlerinden olan Kaplan International bulunuyor. Uzun yıllardır binlerce öğrencinin İngilizce öğrenmesini sağlamış olan Kaplan; kaliteli ve güvenilir eğitimiyle biliniyor…

Kaplan’ın Toronto’daki şubesi de her yıl yüzlerce öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Gelin Kaplan International’ı daha yakından tanıyalım…

Toronto Yılın Her Dönemi Festival Gibi Bir Şehir!

Kanada’nın en büyük ve en kozmopolit şehri Toronto’da etkinliklerin ardı arkası kesilmiyor. Sporu çok seven bir halka sahip olan Toronto’da buz hokeyinden basketbola kadar pek çok spor karşılaşmasını yerinde izleyebilirsiniz. Spor düşkünü bu halkın heyecanına ortak olmak çok keyifli bir deneyim oluyor. Salon sporlarının yanı sıra eşsiz bir doğaya sahip olan Kanada’nın birbirinden güzel doğa harikası yerlerinde yapılan yürüyüşler ve piknikler bu şehri ve ülkeyi daha çok sevmenizi sağlıyor. Şehirde sıkıldığınız anda yürüyüş mesafesinde yer alan parklar ve botanik bahçelerde şehir içerisinde kaçış alanları sağlıyor.

Okulun merkezi bir konumda olması, tren, otobüs ve tramvay duraklarına sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunması gün içerisinde hareket kabiliyeti sağlıyor. Gitmek istediğiniz yere hızlı ulaşarak zamandan ve paradan da tasarruf edebiliyorsunuz. Size önerimiz şehre ilk gittiğinizde; CN Tower’ı, Ontorio Sanat Galerisini ve diğer müzeleri gezmeniz, şehrin en ünlü sokaklarını arşınlamanız sonrasın da ise yerli halkın alışkanlıklarına bakarak onların gittiği mekanları tercih etmeniz olacak. Yerli halkla ne kadar fazla iletişim kurarsanız diliniz o kadar gelişecektir. Unutmayın!

Okul aktivitelere özel ilgi gösteriyor. Okulun haftada en az 6 etkinliği oluyor. Bu etkinlikler;

kano dersleri, Kensington Market’te vintage mağaza ve sanat kafeleri gezisi, Uluslararası Potluck partileri, bisiklet gezileri, Ripley Akvaryumu gezisi, Niagara Escarpmant’da kaya tırmanışı gibi aktiviteler olabiliyor. Bu tip etkinliklere katılmak hem sosyal çevrenizi genişletiyor hem de İngilizce gelişim hızınızı artırıyor.

Konaklama

Okul yurt ve aile yanı konaklama sunuyor. Konaklama seçeneği sizin isteklerinize göre şekillenecektir. Ev sıcağı seven bir yapınız varsa ya da Kanada kültürünü yakından tanımak istiyorsanız aile yanı sizin doğru seçenek olacaktır. Kanada insanının çok sıcak kanlı ve yardımsever olası ev konaklamanızı daha da keyifli hale getirecektir. Yurt konaklaması ise kendi özgürlüğünüzü keşfettiğiniz bir seçenektir. Tüm sorumluluğun sizde olduğu, yeme içmenizden temizliğinize kadar kendiniz ilgilendiğiniz bir konaklama olan yurt konaklamasının en güzel tarafı dünyanın dört bir yanından pek çok arkadaş edinecek olmanızdır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım