Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Georgian @ILAC

Georgian @ILAC

Georgian College ve ILAC’ın partnerliğinde oluşturulan bu program iki köklü kurumun güvencesinde eğitim almayı sağlar. Georgian College’ın lise sonrası eğitimdeki deneyimi ve harika reputasyonu, ILAC’ın Kanada dil okulları arasındaki değişmez liderliğiyle birleşince ortaya oldukça güçlü bir iş birliği çıkmaktadır. 

Kanada’da sertifika programlarına katılmak isteyenlerin kesinlikle incelemesi gerekenlerden olan Georgian @Ilac College açtığı yurtdışı sertifika programlarıyla dikkat çeker. 

Toronto’nun en popüler kolejlerinden olan Georgian College ve Kanada’nın en iyi dil okulu olan Ilac dil okulunun iş birliğinden doğan sertifika ve diploma programları dil yeterliliği olmayanlar için oldukça caziptir. Georgian@Ilac sertifika ve diploma programları dil yeterliliği olmayan öğrencilerine 12 hafta ücretsiz İngilizce kursu vermektedir. Bu kampanyaların şartları ve süreleri değişebilir. Bu sebeple en doğru bilgiyi almak için Global Vizyon ile irtibata geçebilirsiniz.  

Georgian@Ilac Kanada her yıl uluslararası öğrencilerin daha fazla ilgisini çekmektedir. Alanında uzman ve sektörde tanınan isimlerin eğitim verdiği Georgian@Ilac’ın co-op programlarında öğrenciler çalışma imkânı bulmaktadır. Öğrenciler Georgian @Ilac sertifika programları süresince haftada 20 saatlik part-time işlerde çalışabilir. Öğrenciler mezun olduktan sonra ise Kanada devletinin uygun gördüğü zaman dilimlerinde ülkede oturmaya ve çalışmaya devam etme hakkı kazanır. Bu hak bir yıllık programlarda mezuniyet sonrası bir yıl, iki yıllık programlarda mezuniyet sonrası 3 yıldır. 

Yurtdışı sertifika programları öğrencilerin hayatlarındaki dönüm noktası olmaktadır. Ve özellikle Kanada’da sertifika programlarına katılmak, özgür ve yaşam standartları yüksek bir ülkede eğitim almak öğrencilerin vizyonel gelişimini de sağlayacaktır.


Devamını Oku

Georgian @ILAC Sertifika ve Diploma Programları:Georgian @Ilac son dönemde uluslararası öğrenciler arasında popülerleşen okullardandır. Ödüllü iki okulun yaptığı güç birliğinden doğan Georgian @Ilac sertifika ve diploma programları öğrencilere kaliteli ve güvenilir bir eğitim sunmaktadır. 


Georgian @Ilac Business, Global Business Management ve Project Management alanlarında açtığı eğitimlerle dikkat çekmekte ve tercih edilmektedir. Okul; alanında uzman isimlerden oluşan akademik kadrosuyla öğrencilerinin iş hayatında ihtiyaç duyacakları pratik bilgileri onlara kazandırır. İş hayatının istek ve ihtiyaçlarına yönelik oluşturulan müfredatı ve deneyime önem veren eğitim anlayışıyla Georgian @Ilac öğrencilerin sektöre güçlü bir giriş yapmasını sağlayacaktır. 

Programa Kimler Katılmalıdır

Kanada Georgian @Ilac sertifika ve diploma programlarına lise mezunu olup meslek sahibi olmak isteyenler, lisans diploması olup mesleğinde uzmanlaşmak isteyenler katılabilir. Georgian @Ilac sertifika ve diploma programlarını dünya çapında bilinen bir eğitim kurumunda kaliteli bir eğitim almak isteyenler tercih etmelidir. 

İş dünyasının ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayabilecek donanıma sahip olmanın yanı sıra sektöründe fark yaratacak bilgi birikimine sahip olmak isteyenler Georgian @Ilac’ı tercih etmelidir. Okul verdiği kaliteli eğitim ve sektörün önde gelenlerinin hazırladığı müfredatlar ile iş dünyasına iyi yetişmiş bireyler kazandırmayı amaçlamaktadır. Georgian @Ilac’a Kanada’da çalışma ve oturum hakkı kazanmak isteyenler tercih edebilir. Okul öğrencilerine eğitim döneminde verdiği çalışma hakkının yanı sıra mezuniyetin ardından da Kanada’da oturum ve çalışma izni kazandırmaktadır. Georgian @Ilac’ta 1 yıllık eğitim alanlar mezuniyetlerinin ardından 1 yıllık oturum ve çalışma izni kazanır. Georgian @Ilac sertifika ve diploma programlarına 2 yıl süreyle devam edenler mezuniyetlerinin ardından 3 yıl oturum ve çalışma izni kazanır. 

Lokasyon

Lokasyon

Georgian @Ilac sertifika programları Toronto şehir merkezinde bulunan bir kampüste verilmektedir. Kampüs öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak donanıma sahiptir. Öğrencilerin boş vakitlerini keyifli bir şekilde değerlendirmesi için de aktivete alanları mevcuttur. 

Kanada’nın iş dünyasının kalbinin attığı şehir olan Toronto’da öğrenciler farklı kültürlerle tanışabilir, farklı fikirleri görebilir ve çeşitli imkanlara kolaylıkla ulaşabilir. 


Georgian@ILAC Başarılar

  • Ilac Dil Okulu 12 yıl üst üste Kanada’nın en iyi dil okulu ödülünü almıştır.

  • İki başarılı eğitim kurumunun iş birliği başarılı sertifika ve diploma programlarını yaratmıştır.

  • Georgian College Kanada’dan mezun olan gençlerin %89,7’si mezuniyetlerinden sonraki 6 ay içerisinde iş bulabilmektedir. Bu oldukça yüksek bir başarı oranıdır.

Okul Kabul Şartları

  • En az lise mezunu olmak

  • Lise ve 2 yıllık mezunlar için en az 6.0 IELTS, 4 yıllık mezunlar için en az 6.5 IELTS skoru ya da dengi bir İngilizce yeterlilik belgesi

  • İngilizce yeterlilik belgesi resmi sınav ile verilebileceği gibi ILAC ve GEORGIAN COLLEGE İngilizce sözlü ve yazılı testi ile belgelenebilir.

Öğrenci Yorumları

Kanada sertifika ve diploma programlarını inceledikten sonra Georgisn @Ilac’ı tercih etmek istedim. Georgian College’ın ve Ilac’ın güç birliğinin daha iyi bir eğitim almamı sağlayacağını düşündüm. Bu okulda eğitim aldığım için mutluyum. Deniz Derme
Öğrenci Yorumları

Georgian @Ilac sertifika ve diploma programlarına katıldım. Bu okulu tercih etmemdeki sebep okulun ücretsiz dil kursu imkânı sunmasıydı. Hem aldığım İngilizce eğitiminden hem de sertifika eğitiminden çok memnunum. Asya Soylu
Öğrenci Yorumları

Kanada sertifika ve diploma programlarına katılmayı çok istiyordum. Ben de bütçe konusunda sıkıntı yaşayanlardanım. Bu sebeple Georgian @Ilac sertifika program ücretlerini görünce bu okulu tercih ettim. Doğru bir karar verdiğimi derslere girdikçe anlıyorum. 

Gülbahar Erdinç

Neden Georgian @ILAC

Georgian @Ilac; Georgian College’un ve Ilac dil okulunun kaliteli eğitim anlayışlarının bir araya geldiği kaliteli yurtdışı sertifika programlarındandır. Georgian @Ilac yurtdışında sertifika programlarına katılmak isteyen fakat dil sıkıntısı olanlar için en cazip okullardan biridir. Georgian @Ilac sertifika programlarına kayıt yaptıranlar ve İngilizce yeterliliği olmayanlar okulun 12 haftalık ücretsiz dil okulu fırsatından yararlanabilir. Kısa sürede İngilizce konusunda önemli bir mesafe kat eden öğrenciler sertifika ve diploma programlarına başlamaya hazır hale gelir. 

Georgian @Ilac’da öğrencilerin bireysel, psikolojik ya da okulla ilgili sorunlarını çözmek için oluşturduğu sistemler ve departmanlar bulunmaktadır. Pek çok okul görevlisi öğrencilerin sıkıntılarını çözmek ve onlara destek olmak için hazır bulunmaktadır. Öğrenciler bu destek duygusu sayesinde hızlı bir şekilde yeni hayatlarına adapte olmaktadır. 


Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım