Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Entelektüel Şehir Cambridge’de Kaplan International Güvencesinde Eğitim Alma Şansı Yakalayın…

İngiliz Eğitim Sistemiyle Kesin Sonuç Alacaksınız…

Kaplan’ın K+ Sistemi Hızlı Bir Gelişme Kaydetmenizi Sağlıyor

Kaplan Dil Okullarının tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri şüphesiz kendilerine has eğitim sistemleri… Kısa sürede hızlı ve etkili bir ilerleme sağlanan eğitim sisteminde zorlanmadan ve keyifle hızlı bir gelişme gösterebiliyor. Peki bu keyifli ve hızlı ilerleme nasıl kaydediliyor diye soracak olursanız kısaca özetleyelim… Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Grammer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Grammer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Grammer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor. Okulda her 5 haftada bir yapılan değerlendirme testleri ve görüşmeleriyle, gösterdiğiniz ilerleme incelenir ve uygun görülürseniz bir üst kura geçirilirsiniz.a

Okul Bahçesinde Barbekü Keyfi…

Kaplan okulları eğitime gelen öğrencilerinin İngilizceyi günlük yaşantıda kullanabilmesini arzu ettiğinden dolayı öğrencinin dış dünyayı keşfetmesine ve sosyal hayata dahil olmasına özen gösteriyor. Bu sebeple okullarda pek çok aktivite ve gezi programları düzenleniyor. Bu sayede eğitim almak için geçirdiğiniz süre zarfında pek çok keyifli etkinlik yapma fırsatı da yakalıyorsunuz. Öncelikle okul içerisinde öğrencilerin birbiriyle kaynaşmasını isteyen okul için geniş bahçe güzel bir aktivite alanı… Geniş bir bahçeye sahip olan okulda; bu alan öğrenciler için güzel bir sosyalleşme noktası. Yaptığımız ziyarette öğrencilerin bu alanda sohbet ettiklerini, kafeteryadan çıkan sıcak yemeklerini yediklerini, ders çalıştıkları gördük. Öğrenciler yaz aylarında bu bahçede barbekü partileri yaptıklarını de belirttiler. 125 bin nüfuslu bir şehir olan Cambridge’de nüfusun büyük çoğunluğunu öğrenciler oluşturmaktadır. Bu sebeple bu şehirde etkinlikler ve aktiviteler bitmez… “Cambridge’de neler yapabilirim?” derseniz; Cam Nehri gezileri, bisiklet yollarında keyifli geziler, botanik bahçesi gibi olan parklarda yürüyüşler istediğiniz zaman paranız olmadan bile yapabileceğiniz, sizi mutlu edecek aktiviteler. Bunun yanı sıra cüzi ücretler ödeyerek; Cam Nehri’nde punting turları, canlı müzik ve komedi gösterileri, müze gezileri, pub turları, şehir içi ve şehir dışı turlara katılabilirsiniz. Cambridge’de yapabileceğiniz diğer etkinlikleri detaylıca Cambridge linkinde yazdık. Bu linkten detaylı bir okuma yapabilirsiniz.

Cambridge’de Konaklama

Konaklama diğer tüm ülkelerde ve eğitim kurumlarında olduğu gibi 2 alternatiften oluşuyor. Aile yanı konaklama ya da yurt konaklaması.

Aile Yanı Konaklama

 Kaplan International tarafından özenle seçilmiş bir aileyle yaşarken; öğünlerinizin ne olacağınız düşünmek zorunda değilsiniz. Her gün aile birlikte olacağınız kahvaltılarda ve akşam yemeklerinde hoş sohbetler etme şansı yakalayacaksınız. Mutfağı istediğiniz zaman kullanıp, kendi istediğiniz yemekleri yapabileceksiniz. Bu süreçte aile ile yapacağınız sohbetler İngilizcenizin doğal yollarla, ana dili İngilizce olan kişilerle gelişmesini sağlayacak. İngiliz kültürüne dair yakından gözlem yapma şansı bulacaksınız. Aile yanı konaklama seçenekleri; toplu taşıma ile okula 30 dakika uzaklıktadır.

Yurt Konaklaması

Öğrenci yurtlarından arkadaşlarınızla birlikte daha fazla özgürlüğe sahip olursunuz. Yurtların kendi mutfakları vardır ve bu mutfaklarda kendi öğünlerinizi hazırlayabilirsiniz. Hazır yemek olmaması ve kendi yemeklerinizi hazırlamanız üzerinizde biraz daha fazla sorumluluk olmasına neden olacaktır. Bütçenize bağlı olarak; tek kişilik ya da çift yataklı, çift kişilik odalar seçebilirsiniz. Yurt konaklaması yaparken unutulmaz arkadaşlıklar kuracaksınız. Yurt Cambridge Leisure Park’a sadece 2 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Yurttan restoran, sinema ve mağazalara ulaşım da oldukça kısa sürer. Yurtlar; okula bisiklet ile 15 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

İngilizce Dil Eğitiminde Kesin Sonuç Almak için İngiltere Cambridge’de Kaplan International’ı Tercih Edebilirsiniz !

Kaplan International Dil Okulu – Cambridge

Akademik saygınlığıyla tanınan Cambridge’deki dil okulları bu özelliğe yaraşır bir şekilde eğitim vermek istediklerinden eğitim kalitesi genellikle yüksektir. Bir üniversite şehri olmasından ötürü entelektüel seviyenin de yüksek olduğu Cambridge’de eğitim almak sizi pek çok açıdan geliştirecektir. Okuyacağınız şehri Cambridge olarak belirlediyseniz fakat hangi dil okulunu seçeceğinize karar veremediyseniz okul tanıtımlarımızı yapıp, size yardım etmeye devam edelim. Haydi sıradaki okulumuz geçelim ve İngiltere’de uğradığımız diğer bir dil okulu Kaplan International’ı anlatalım. Dünya çapında geniş bir okul ağına sahip olan Kaplan International Cambridge; eğitimde kaliteyi her zaman korumayı başarmış, güvenilir kurumlardan bir tanesidir. Geniş, modern ve yenilenmiş Kral Edward dönemine ait bir binada yer alan Kaplan International, sakin ve huzurlu bir yerleşim bölgesi olan Newnham’dadır. Okul, şehir merkezine otobüs ile 10 dakika mesafededir. Okulun hemen yanında otobüs durağı vardır. Biz Cambridge’de kaldığımız süre boyunca bu yolu ya yürüyerek ya da bisikletle gidip geldik çünkü uzak bir mesafe değil. Cambridge’de bisiklet kullanımının çok yoğun olduğu düşünülürse burada geçirdiğiniz süre boyunca bir bisiklet kiralayıp, ulaşımınızı bu şekilde gerçekleştirmenin uygun olacağını söyleyebiliriz. Okulda; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Tatilde İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS ve Cambridge sınavları hazırlık dersleri alabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım