Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Entelektüel Şehir Boston’da Uygun Fiyatlı Dil Eğitimi Almak İsteyenlerin Tercihi!

Boston’da Konaklama

LSI öğrencilerine aile yanı ve yurt konaklaması sunmaktadır. Aile yanı konaklamada oda+kahvaltı ya da oda+kahvaltı+akşam yemeği seçeneklerini tercih edebiliyorsunuz. Aile yanında kalmanın en konforlu yanlarından biri de yemeğinizin hazır olması. Yurt konaklamasında böyle bir durum yok. Kendi yemeğinizi kendiniz yapmak zorundasınız. Bu bilgiler ışığında kararı size bırakıyoruz.

Amerika Dil Okulları Arasında Hem Ekonomik Hem Kaliteli Okullardan Biri LSI Boston

LSI Dil Okulu – Boston

Amerika’daki dil okullarını incelediğimiz turumuzda sıra Boston’da bulunan LSI Dil Okullarına geldi. Uzun yıllardır eğitim veren bir dil okulu olan LSI dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. Okulların tümünde kaliteli bir eğitim standardı oturtulmuştur. Boston’da bulunan LSI dil okulu da diğerlerinde olduğu gibi yüksek kalitede bir eğitim sunmaktadır. Fakat diğerlerinden farklı olarak; Harvard, MIT ve Boston Üniversitesi gibi saygın eğitim kurumlarının bulunduğu entelektüel atmosfere sahip bir şehirde yaşama imkânı sağlar.

Entelektüel Bir Atmosferde Eğitim İmkânı

Dünyaca ünlü Harvard Üniversitesi, MIT ve Boston Üniversitesinin şehri olan Boston’da entelektüel seviye yüksektir. Öğrenci nüfusunun yoğun olduğu bu şehir gelecek planlarınız şekillendirmek için itici bir güç olmaktadır. Böyle bir atmosferde eğitim almak ve yaşamak büyük bir şans… Bu nedenle ABD’de eğitim almaya karar vermiş fakat hangi şehir olması gerektiğini seçememişseniz Boston’ı detaylıca incelemenizi öneririz. Bu güzel ve geliştirici şehirdeki dil okulları arasında LSI eğitim kalitesiyle dikkat çekmekte. Boston’da pek çok dil okulu bulunuyor fakat özellikle dikkat etmenizi istediğimiz nokta sadece fiyatları uygun diye herhangi bir dil okulunu tercih etmeyin. Size önerdiğimiz tüm okulların eğitim kalitesi belgelerle garanti altında olduğundan gönül rahatlığıyla size önerebiliyoruz. LSI’da böyle kaliteli ve gönül rahatlığıyla önerdiğimiz okullar arasında.

LSI’ın deneyimli bir eğitmen kadrosuna ve arkadaş canlısı çalışanlara sahip bir kurum olduğunu yaptığımız ziyaretimiz esnasında rahatça fark edebildik. Tüm eğitmenler ve çalışanlar öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına oldukça yardımsever davranıyor. Öğrencilerle yaptığımız sohbetlerde öğrencilerin kendi ağızlarından bunu dile getirdi.

Okulun eğitim sistemi ve okula gittiğinizde nelerle karşılaşacağınız hakkında bilgi vermemiz gerekirse. Okula gittiğiniz ilk gün yazılı bir test ve yüz yüze bir mülakata alınacaksınız. Bu test ve mülakat sonunda seviyeniz ve ihtiyaçlarınız belirlenerek seviyenize en uygun sınıfa yerleştirileceksiniz.

LSI’da eğitiminize başladığınızda eğitimlerin dinamik ve enerjik bir atmosferde yapıldığını göreceksiniz. Eğitmenler, sınıfta kurulan aktif iletişimin en etkin öğrenme yöntemi olduğunu belirterek bu iletişimi geliştirmek için büyük çaba sarf ettiklerini söylüyor. Öğrencinin konuştukça akıcılık kazanması eğitmenlerin hedeflerinden.

Okul öğrencilerine düzenli olarak bireysel danışmanlık veriyor ve eğitim programlarını etkin bir şekilde hazırlıyor. Öğrencilere sunulan programlarda; tonlama pratiğinden dil bilgisi ve kelime dağarcığı geliştirmeye kadar pek çok değişik alanda destek veriliyor. Böylelikle öğrenciler yani sizler temel iletişim becerileri konusunda hızlı ilerleme kaydedebiliyorsunuz. Eğitime dair bu bilgilerin hepsini yönetim kadrosundan, eğitmenlerden ve öğrencilerin ağzından dinledik. Anlatılanlar göz önünde bulundurulduğunda LSI bize göre doğru bir seçim olacak. Son olarak okulun konforlu bir ortama sahip olduğunu da yorumlarımıza eklemek isteriz. Okulda pek çok ders materyaline kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Bilgisayar odalarını kullanmanız konusunda herhangi bir kısıtlama yok. Okul; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Yoğun İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık alanlarında programlar açıyor.

Boston’da Öğrenci Olmak

Boston’da Yaşamak

Amerika’nın en tarihi şehirlerinden Boston zengin bir kültürel mirasa sahip… Şehirdeki tarihi doku ve öğrenci nüfusunun yoğunluğu pek çok aktivite bulmanıza olanak sağlıyor. Müzeler, tiyatrolar, tarihi binalar, eğlenceli sokaklar, festivaller ile Boston yaşamaktan büyük keyif alacağınız bir şehir.

LSI Dil Okulunun şehrin merkezinde bulunması da bu yönde size avantaj sağlıyor. Okul; Chinatown ile tiyatro ve finans kuruluşlarının birarada olduğu mahallelerin kesişme noktasında yer alıyor. Metro, otobüs ve tren istasyonu okula oldukça yakın. Büyük bir ulaşım kolaylığı olan okulda zamanınızı yollarda geçirmek zorunda kalmadan Boston’un keyfini çıkarabileceksiniz.

Boston’un özellikle sonbaharda çok güzel olduğunu, sararan yaprakların zeminde oluşturduğu nefis kesici bir görüntü oluşturduğu duyumlarını da aldık. Biz Boston’u sonbaharda yakalayamadık siz yakalarsanız bize ne kadar güzel olduğuna dair fotoğraflar yollarsınız diye umuyoruz.

Okul öğrencileri için aktivite ve gezi programları düzenliyor. New York, Cod ve Provincetown’a hafta sonu gezisi, Charles Nehri’nde kano, Boston’un tarihi mekanlarına yürüyüş turu, sinema gecesi gibi aktiviteler size ilk etapta sayabileceklerimiz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım