Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Neden English Language Institute Dublin (ELI)?

2017 yılında kurulan English Language Institute, öğrenciler tarafından en çok tercih edilen okullardan biri. 2021 yılında sektördeki ortakları ve meslektaşları tarafından Avrupa’nın En İyi Yeni İngilizce Dil Okulları arasında aday gösterilen ELI Schools İrlanda, farklı kampüslerinde öğrencilerine eğitim veriyor. Dublin Grand Canal, Dame Street, Drogheda Merchant House kampüslerini Trinity ISE ve IELTS sınavı merkezi yapan English Language Institute, iletişim odaklı eğitim sistemi ile öğrencilerinin günlük hayatta akıcı bir İngilizce konuşmasını hedefliyor. English Language Institute; 6 ay (25 hafta) ve üzerinde programa katılan öğrencilerine, haftada 20 saat yasal çalışma izni hakkına sahip oldukları Work and Study kapsamında 8 aylık vize alabilecekleri bir program sunuyor. 

Dublin Hakkında

117,8 km² gibi küçük bir yüz ölçüme sahip olan Dublin, aynı zamanda 4,5 milyon nüfusu ile ülkenin en büyük şehri. Dünyanın en mutlu yaşayan insanları anketlerinde ilk 5’te yer alan Dublin; doğası, tarihi, korunan mimarisi, farklı mutfağı, dansları ve eğlenceli yaşamı ile öğrencilerin ve turistlerin ilgisini çekiyor. Ana dili İngilizce olan, eğitim düzeyi yüksek insanlarla bir arada yaşamanın ve bu şehirde eğitim almanın keyfi ise bambaşka. Dublin; dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrencilere, dolu dolu ve eğlenceli bir eğitim serüveni sunuyor. Festivallere katılabileceğiniz, nehir kenarında yürüyüşler yapabileceğiniz 24 saat yaşayan bu şehirde, günün her saati, otobüs ve tramvay gibi toplu taşıma araçlarına ulaşmak mümkün. Dublin’de eğitim alan öğrencilerin ve İrlandalıların şehirde kullandığı en çok tercih ettiği ulaşım aracı ise bisiklet. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

Lise Programları

Lise Programları

Genel İngilizce

Genel İngilizce

Sınavlara Hazırlık Programı

Sınavlara Hazırlık Programı

Öğretmenler İçin Uzmanlık Eğitimi

Öğretmenler İçin Uzmanlık Eğitimi

Lokasyon

ELI Schools Dublin, Dame Street ve Grand Canal isminde iki kampüsü ile öğrencilerine ev sahipliği yapıyor. Kampüsün yer aldığı Dame Street, cıvıl cıvıl şehir yaşamına sahip şehrin en işlek caddelerinden biri. Grand Canal Kampüsü ise okuldan çıkıp arkadaşlarınız ile keyifli zaman geçireceğiniz kafeler ve restoranlara yakın keyifli bir bölgede yer alıyor. 

 • Açık Alan & Bahçe
 • Wifi
20 Derslik
15 Maks. Sınıf Öğrenci Sayısı
Yurt Dışı Dil Eğitimi İçin Neden English Language Institute (ELI)?

English Language Institute, her biri öğretmenlik diplomasına sahip eğitmenleri ve sosyal aktivite programları için oluşturulmuş dinamik genç kadrosu ile öğrencilerine ev sahipliği yapıyor. ELI Schools Dil Okulu, iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik oluşturduğu ders içerikleri ile modern sınıflarında eğlenceli bir eğitim sunuyor. ELI Schools Dublin; Genel İngilizce, Work and Study, Sınavlara Hazırlık, Üniversite Hazırlık ve Lise Programları ile global yetkinliklere sahip olacağınız programlar oluşturuyor. ELI Schools Dublin’in üniversite eğitimini İrlanda’da devam etmek isteyen öğrenciler için oluşturduğu University Pathway programı ile sadece bir İngilizce eğitiminden fazlasına sahip olabiliyorsunuz. ELI Schools Dil Okulu, 25 hafta ve üzerinde eğitim alan tüm öğrencilerine, Work and Study programı kapsamında yasal çalışma izni sunuyor. IELTS sınav merkezi olan ELI Schools Dil Kursu, eğitim aldığınız ortamda sınava girme avantajı sağlıyor. English Language Institute ayrıcalıklarından biri de Europass Öğretmen Akademisi ile ortaklaşa düzenlediği program ile öğretmenler ve eğitim profesyonelleri için mesleki gelişim dersleri sunması. Çeşitli eğitim içerikleri sayesinde öğrenciler tarafından tercih edilen ELI Schools İrlanda, Türk öğrencilere yönelik özel promosyonlar sunuyor ve ücretleri süreye göre değişim gösteriyor. English Language Institute fiyatları, 640-3125 EU arasında yer alıyor. Sosyal imkanları ve özel eğitim programları ile dünyanın birçok ülkesinden öğrencinin tercih ettiği bu okulda hemen yerinizi ayırabilirsiniz. Güncel promosyonlar ve bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

English Language Institute Hakkında Bilmeniz Gerekenler

ELI Schools Dil Okulu’nun programlar içeriği oluştururken dikkate aldığı en önemli şey, öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik müfredatlar oluşturmak ve sosyal aktiviteler düzenlemek. Öğrencilerin gelişimlerini yakından takip eden ELI Schools Dublin, her 6 haftada bir seviye ilerleme testi yapıyor ve ilerleme raporu sunuyor; 12. haftada ise seviye atlama testi ile rehberlik ediyor. Düzenlemiş olduğu atölyeler ile iş bulma sürecinde CV hazırlama, başvuru hazırlığı ve mülakat görüşmeleri hakkında öğrencilerini eğiten English Language Institute, 2 haftadan 36 haftaya kadar eğitim veriyor. Ayrıca, sektörün yenilikçi okullarından biri olan English Language Institute birden fazla akreditasyona sahip. ELI Schools Dil Okulu’nun; ALTO (Association of Language Travel Organisations), ILSC (Independent Language Schools Group) ve MEI Ireland (Marketing English in İreland) üyeliklerini bulunuyor. 

Sosyal Olanaklar

Konuşma Kulüpleri: Sıradan sınıf içi konuşma kulüplerini unutun! Sinema ve tiyatro etkinlikleri sonrasında bir araya gelerek dinleme ve konuşma pratiğinizi geliştirin. 

Gezi Programları: Haftalık sosyal aktivite programlarına katılın ve Dublin’in eşsiz doğasını, spor aktivitelerini gerçekleştirirken ülkenin kültürünü doyasıya yaşayın.

Festivaller Şehri: Yıl boyunca Dublin’de gerçekleşen; çizgi roman, St. Patrick’s Day, dans, Bram Stoker gibi festivallere katılarak eğitim hayatınıza renk katın.

Konaklama Seçenekleri
Aile Yanı Konaklama

Yaşadıkları ülkenin kültürünü deneyimlemek isteyen öğrencilerin tercih ettiği bir konaklama çeşidi olan aile yanı konaklamada, tek ve çift kişilik oda seçeneklerinin yanı sıra sabah ve akşam yemeği sunuluyor. 

 • Yarım pansiyon
 • Toplu Taşıma
 • Sabah ve akşam yemeği
Konaklama Seçenekleri
Yurt Konaklama

 ELI Schools Dil Okulu yurtları şehir merkezine yakın konumda olup, mutfağında zevkinize uygun yemekler pişirirken, ortak kullanım alanlarında arkadaşlarınız ile zaman geçirebilirsiniz. 

 • Mutfak
 • Yürüme Mesafesi
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz.

Salih Demirci Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım