Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Empire State Binasında Eğitim Almak İster misiniz?

Amerika New York’taki En İyi İngilizce Dil Eğitimi Kaplan Dil Okullarında !

Kaplan International – New York

Amerika’daki dil okullarını tek tek sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Amerika’da eğitim almak isteyenler ve özellikle New York’u tercih edenler için pek çok alternatif söz konusu… Tam bir New York rüyası yaşamak istiyorum diyenler için Kaplan International’ın Empire State’deki dil okulu çok cazip bir alternatif olacaktır.

Manhattan’ın İkonik Yapısı Empire State’de Dil Okulu! Doğru Okudunuz Kaplan International Empire State Binasında!

Manhattan’ın ikonik simgesi olan Empire State binası içerisinde bulunan dil okulunda eğitim almanın nasıl heyecan verici bir deneyim olacağını sözcüklere anlatamıyoruz. Düşünsenize Amerika’da eğitim alacaksınız, New York’ta karar kılmışsınız ve bir bakmışsınız ikonik yapı Empire State’de derslere gidiyorsunuz!

Empire State’in 63. Katında muhteşem bir New York manzarasına sahip olan okulda, sıkılmanız mümkün değil! Bir nefes almak istediğiniz zaman camdan dışarı bakıp ‘Ya evet ben New York’tayım. Empire State Binası’nın tepesinden şehri izliyorum’ demeniz tüm saçma sıkıntılarınızı geçirecek.

Kaplan International’ın kaliteli eğitimini, Empires State’deki okulunda almanın öğrenciler için ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz.

Okulun eğitimi hakkında bilgi vermemiz gerekirse; Kaplan Dil Okullarının tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri şüphesiz kendilerine has eğitim sistemleri… Kısa sürede hızlı ve etkili bir ilerleme sağlanan eğitim sisteminde zorlanmadan ve keyifle hızlı bir gelişme gösterebiliyor.

Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Grammer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Grammer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Grammer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor.  

Okula gittiğiniz ilk gün seviye belirleme sınavına alınıyorsunuz, sınav sonucunuza göre uygun bir sınıfa yerleştiriliyorsunuz. İlk gün okul tanıtımı yapılıyor ve kurallar anlatılıyor. Okulun derslere devam zorunluluğu mevcut. Okulda her 8-10 haftada bir yapılan değerlendirme testleri ve görüşmeleriyle, gösterdiğiniz ilerleme incelenir ve uygun görülürseniz bir üst kura geçirilirsiniz.

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Yıl İngilizcesi, İş İngilizcesi, TOEFL Sınav Hazırlık programları sunulmaktadır.

Okul, Amerika’da üniversite eğitimi almayı düşünenler için de iyi bir alternatif. Kaplan International’ın partner olduğu Üniversite Yerleştirme Servisi ile lisansüstü programlara kayıt olabiliyorsunuz. Bu konuda detaylı bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmenizi öneririz, bizim alabildiğimi bilgi size aktardıklarımızla sınırlı… Kaplan International’ın Empire State’deki okulu; New York’un en turistik mekanlarından biri olan Manhattan’ın merkezindeki konumuyla eşsiz bir lokasyonda eğitim alma ayrıcalığı sağlıyor. Madison Square’e birkaç adım mesafede bulunan okul, sürekli yoğun bir sosyal hayatın içerisinde olmanız için büyük bir fırsat. Okuldan çıktığınız an gezip görmek istediğiniz yerlere ulaşmanız sadece yürüyüş mesafesinde…

New York’un canlı ve aktif hayatı bu şehirde pek çok etkinlik düzenlenmesiyle daha da çeşitleniyor. Her ilgi alanından öğrencinin kendine uygun bir etkinlik bulacağı şehirde sadece İngilizceniz değil sosyal becerileriniz ve ilgi alanlarınızda gelişecek.

New York’ta gezilip, görülmesi gereken yerler o kadar çok ki size hangisini ayrı ayrı anlatacağımızı bilemiyoruz.

Konaklama

Okul; öğrenci yurdu ve aile yanı konaklama seçenekleri sunuyor. Yurtlarda; tek, çift ve yurt tipi oda seçenekleri mevcut. Yurtlar oldukça modern ve konforlu. Soho’da bulunan yurtlar okula oldukça yakın. Aile yanı konaklamalar ise oldukça güvenilir. Okul her aileyi titizlikle seçip, sürekli olarak denetliyor. Aile yanı konaklamalar yurda göre biraz daha uzak, yaklaşık 1 saatlik mesafede yer alıyorlar.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım