Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Neden Emerald Cultural Institute Dublin?

1986 yılında kurulan Emerald Cultural Institute, uzman öğretmen kadrosu ile Dublin’in butik okulları arasında yer alıyor. Emerald Cultural Institute “Yaptığımız işin merkezinde insanlar var” sloganı ile hem öğrencilerinin hem de eğitmenlerinin gelişimini gözlemlerken sürekli gelişen sistem içinde yenilikçi alternatifler üretiyor. Emerald Cultural Institute Dil Okulu’nun toplam 8 kampüsü bulunuyor; İrlanda’da 2 yetişkin ve 6 yaz okulu, İngiltere’de 2 yaz okulu kampüsü ile her yaştan öğrenciye eğitim içeriği sunuyor. Öğrencilerinin memnuniyetine önem veren Emerald Cultural Institute Dil Okulu, standart programların yanı sıra, sınavlara hazırlık ve iş ingilizcesi gibi spesifik alanlardaki kursları ile uzmanlaşmak istediğiniz konuda eğitim alabilirsiniz.

Dublin Hakkında

117,8 km² gibi küçük bir yüz ölçüme sahip olan Dublin, aynı zamanda 4,5 milyon nüfusu ile ülkenin en büyük şehri. Dünyanın en mutlu yaşayan insanları anketlerinde ilk 5’te yer alan Dublin; doğası, tarihi, korunan mimarisi, farklı mutfağı, dansları ve eğlenceli yaşamı ile öğrencilerin ve turistlerin ilgisini çekiyor. Ana dili İngilizce olan, eğitim düzeyi yüksek insanlarla bir arada yaşamanın ve bu şehirde eğitim almanın keyfi ise bambaşka. Dublin; dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrencilere, dolu dolu ve eğlenceli bir eğitim serüveni sunuyor. Festivallere katılabileceğiniz, nehir kenarında yürüyüşler yapabileceğiniz 24 saat yaşayan bu şehirde, günün her saati, otobüs ve tramvay gibi toplu taşıma araçlarına ulaşmak mümkün. Dublin’de eğitim alan öğrencilerin ve İrlandalıların şehirde kullandığı en çok tercih ettiği ulaşım aracı ise bisiklet. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

Genel İngilizce

Genel İngilizce Kursu

Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce Kursu

Bire Bir İngilizce

Birebir İngilizce Dersler

Cambridge Sınavlarına Hazırlık Kursu

Cambridge Sınavlarına Hazırlık Kursu

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu

Akademik Yıl Programı

Akademik Yıl Programı

Lokasyon

Emerald Cultural Institute; Dublin’in güneyinde bulunan yerleşim bölgesi olan Rathgar’da yer alıyor ve şehir merkezine tramvay ile 5 dakika mesafede bulunuyor. Harika peyzajı ile büyüleyen 1894 yılında halka açık ilk park olarak tasarlanmış olan Palmerston Parkı’na komşu Emerald Cultural Institute İrlanda şehrin kalabalığından uzakta, sessiz sakin bir bölgede eğitim almanızı sağlıyor.

  • Açık Alan & Bahçe
  • Wifi
22 Derslik
12 Maks. Sınıf Öğrenci Sayısı

Yurt Dışı Dil Eğitimi İçin Neden Emerald Cultural Institute?

Emerald Cultural Institute İrlanda Dil Okulu titizlikle oluşturduğu eğitim sistemi ile tüm öğrencilerinin gelişimini yakından takip ediyor. 50 farklı ülkeden öğrenciye ev sahipliği yapan Emerald Cultural Institute, ulus dağılımını göz önünde bulundurarak maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim veriyor. Emerald Cultural Institute Dil Okulu Dublin, 17 yaş üzeri yetişkin kurslarının yanı sıra farklı kampüslerde düzenlediği yaz okulu kampları ile her yaştan öğrenciye hizmet veriyor. Emerald Cultural Institute Dublin Dil Kursu, 60 dakikadan oluşan her bir dersi ile, haftalık 20 dersten 30 derse kadar farklı sürelerde eğitim müfredatı oluşturuyor. Emerald Dil Kursu; Genel İngilizce, IELTS, Cambridge sınav hazırlık kursları, İş İngilizcesi, öğretmenler için uzmanlık eğitimi, bire bir İngilizce gibi programlar ile hedefe uygun kurslar sunuyor. Akademik Yıl İngilizce kursu ile Emerald Cultural Institute’ta minimum 25 hafta eğitim alarak haftada 20 saat part time yasal çalışma izninden faydalanabilirsiniz. Emerald Cultural Institute’ün oluşturduğu kampüs içi ve kampüs dışı sosyal aktivite programlarına katılım gerçekleştirerek sınıfta aldığınız eğitimi pratiğe dökerek akıcı bir konuşma diline sahip olabilirsiniz. Çeşitli eğitim içerikleri ve farklı ders saati seçenekleri ile öğrenciler tarafından tercih edilen Emerald Cultural Institute Dil Okulu, Türk öğrencilere yönelik özel promosyonlar sunuyor ve ücretleri süreye göre değişim gösteriyor. Emerald Cultural Institute fiyatları, 700-4316 EU arasında yer alıyor. Sosyal imkanları ve özel eğitim programları ile dünyanın birçok ülkesinden öğrencinin tercih ettiği bu okulda hemen yerinizi ayırabilirsiniz. Güncel promosyonlar ve bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Emerald Cultural Institute Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Emerald Cultural Institute Dublin Dil Okulu her seviyeden öğrenciye eğitim sunuyor; özellikle başlangıç seviyesi öğrencilerin daha hızlı ve etkili bir İngilizce eğitim almalarını sağlayacak interaktif sınıflarda eğitimler oluşturuyor. Emerald Cultural Institute 4 haftadan, 36 haftaya kadar eğitim veriyor. Haftada 20 saat yasal çalışma izni olan Work and Study Programı ise minimum 25 hafta eğitim alan öğrencilere özel sunuluyor. Emerald Cultural Institute Dil Okulu uzmanlık kursları ile hukuk, tıp, askeri, bilgi teknolojisi, mühendislik, bankacılık, finans, gazetecilik, yönetim, havacılık, ekonomi ve turizm gibi alanlarda kendinizi geliştirmeniz de mümkün. Dünya çapında bir üne sahip olan Emerald Cultural Institute Dublin Dil Okulu, ISO 9001:2000, EAQUALS, British Council akreditasyonuna sahip ve IALC, Quality English, MEI üyesi. 

Sosyal Olanaklar

Konuşma Kulüpleri: Sıradan sınıf içi konuşma kulüplerini unutun! Sinema ve tiyatro etkinlikleri sonrasında bir araya gelerek dinleme ve konuşma pratiğinizi geliştirin. 

Gezi Programları: Haftalık sosyal aktivite programlarına katılın ve Dublin’in eşsiz doğasını, spor aktivitelerini gerçekleştirirken ülkenin kültürünü doyasıya yaşayın.

Festivaller Şehri: Yıl boyunca Dublin’de gerçekleşen; çizgi roman, St. Patrick’s Day, dans, Bram Stoker gibi festivallere katılarak eğitim hayatınıza renk katın.

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Konaklama

 Aile yanı konaklama seçeneği İngilizce pratiğinizi geliştirirken, ülkenin kültürünü yaşamanız için en avantajlı konaklama türlerinden biri. Tek kişilik oda seçenekleri sunan bu konaklamada; çocuklu, çocuksuz, evcil hayvanı olan aileleri isteğinize göre seçebiliyor, özel beslenme diyetleriniz gibi önemli bilgileri aileye iletebiliyorsunuz. 

  • Toplu Taşıma
  • Sabah ve akşam yemeği

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurtları

Emerald Cultural Institute Dublin Dil Okulu ile özel anlaşmalı olan bu rezidanslarda, özel donanımlı bir mutfak yer alıyor. Öğrencilere özel olarak tahsis edilen odalarda ise yatak, dolap ve çalışma masası da mevcut. Yurtların ortak alanlarında yer alan televizyon ve oyun alanları, sizinle aynı yurtta yaşayan insanlarla sosyalleşme imkanı sağlıyor. Modern mimariye sahip öğrenci yurtlarında 18 yaş sınırı mevcut. 

  • Tv
  • Oyun Alanı
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Zahid D. Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım