Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Ec English | University of California

Ec English | University of California

EC English’in yaz okulu programı, University of California - Los Angeles kampüsünde yapılmaktadır. Okul, bulunduğu konum itibariyle yerel müzelere, tiyatrolara, restoranlara oldukça yakın mesafede bulunmaktadır. Hafta içi 5 gün, haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi verilir. Hafta içi öğleden sonra ve akşamları aktiviteler düzenlenir. Hafta sonu bir tam gün gezi olur.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

10 -17 yaş arası  

Dersler haftalık 15 saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler, okul kampüsündeki üç adet iki kişilik odadan oluşan ortak paylaşımlı banyolu odalarda kalırlar. Yemekler kampüs yemekhanesinde yenir.

Aktiviteler

Film gecesi, karaoke, parti gecesi, bowling Geziler: California Sciense Center, Monica Pier, Venice Beach Scavenger Hunt


Lokasyon

Okul Amerika’nın Los Angles şehrinde bulunmaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 30 Haziran - 11 Ağustos

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım