Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Ec English | Londra

Ec English | Londra

Londra’daki EC yaz okulu, İngiltere’nin moda ve sanat başkentinin tam kalbindeki geniş bir kampüste, ilham verici bir öğrenme ortamında, Doğu Londra’daki şöhretli Shoreditch bölgesindeki bir kolejde bulunur. Büyük modern fakültesi ve sosyal alanları ile okul, öğrencilerin İngilizcelerini geliştirirken, yeni arkadaşlar edinip, dünyanın en iyi şehirlerinden birinde unutulmaz bir deneyim yaşayabilecekleri mükemmel bir ortam sunmaktadır. Okulda ayrıca ailelere özel program da bulunur. Aileler de çocukları ile birlikte kalıp, yetişkin kurslarına katılabilirler.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

13-17 yaş arası  

Dersler haftalık 15 saat’dir.

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler okula 4 dakika uzaklıktaki yurtlarda kalır. Odalar tek kişiliktir ve banyosu içindedir. Konaklama tam pansiyondur. İsteğe bağlı özel diyet menüleri de vardır; Glutensiz, vejeteryaj, helal gibi.

Aktiviteler

Yetenek şovu, salsa dansı, tenis, film gecesi, EC disco, futbol, voleybol, mini olimpiyatlar, hazine avı 

Geziler British Museum, Oxford Street, London Eye, Madame Tussauds Museum, National Galerry, Covert Garden, Camden Town


Bilmeniz Gerekenler

Program, konuşma, dinleme, okuma ve yazma gibi temel alanlara odaklanarak İngilizce dil becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Özellikle konuşma dersleri ile dili güvenle ve akıcı kullanmaya odaklanılır. Ders içerikleri öğrencilerin ilgisini çekmek için özenle tasarlanmıştır.

Lokasyon

Okul, Doğu Londra’daki şöhretli Shoreditch bölgesindeki bir kolejde eğitim verir..

Başlangıç Tarihleri

  • 30 Haziran – 11 Ağustos

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım