Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

EC English Güvencesinde Eğitim Almak Malta'da da Mümkün!

Malta’nın En Popüler İngilizce Okulu EC English

EC English Dil Okulu – Malta

Malta’daki dil okullarını önerirken tanıdık bir okulla devam etmek istiyoruz. Dünya çapındaki zincir okullardan EC English, Malta’da dil eğitimi almak isteyenlerin tercih edeceği dil okullarından olabilir.

 Gelin EC English’i ve Malta’yı yakından tanıyalım…

Zincir Okul Güvencesiyle Eğitim Alın!

Akdeniz’in incisi olarak bilinen Malta’da eğitim almak oldukça keyiflidir. Bu güzel ülkeden seçilebilecek dil okullarından bir tanesi EC English’tir. EC English eğitim anlayışı ve verdiği kaliteli eğitim ile uzun yıllardır, dünyanın dört bir yanından pek çok öğrenciyi farklı şubelerinde ağırlıyor. Eğitimdeki kalitesi dünya çapında takdir edilen EC English üst üste kazandığı ‘En İyi Zincir Okul’ ödülleriyle bu başarısını ispat ediyor.

30 yıllık eğitim geçmişine sahip olan okul; birbiriyle iç içe geçmiş, iletişime dayalı ve kişiye özel oluşturulan ders planlarıyla öğrencinin istediği sonuca ulaşmasını sağlıyor. Okul yönetimi; “EC’nin hedefi basit. Biz öğrencilerimizi, seçtikleri İngilizce seviyesine ulaştırmayı hedefleriz. Arzu edilen seviyeye ulaşmak için gerekli olan eğitimi, eğitim çevresini ve sosyal programları sağlarız. Öğrenci; kişiselleştirilmiş eğitim programınıza sadık kaldığı takdirde İngilizcesi kesinlikle gelişecektir. Bu bizim öğrencilerimize verdiğimiz sözdür” diyor.

EC English’de her öğrencinin eğitimi boyunca 2 eğitmeni oluyor. Bu eğitmenler; öğrencilerin gelişme göstermesi için gerekli olan ihtiyaçlarını gözlemliyor ve süreci işletebilmek, sorunları çözebilmek için çözüm önerileri sunuyor. Okul diğer okullarda olmayan “Net Promoter Score(NPS)” adlı bir sistem kullanıyor. Bu sistem; derslerde işlenen bir konu, öğrenci tarafından mükemmellik seviyesinde anlaşılmadıysa bunu tespit edip hızlı ve kalıcı bir şekilde düzeltilmesini sağlıyor. EC’nin profesör, yazar ve eğitim uzmanları tarafından oluşan ekibi dünya üzerindeki tüm güncel öğrenme metotlarını takip ederek öğrencinin ihtiyaçlarını çözümlemek için kendini geliştiriyor. Okul, öğrencilerin İngilizceyi günlük hayatta sohbet ederken rahat ve kendine güvenir bir şekilde konuşabilmesi için ücretsiz konuşma sınıfları açıyor ve öğrencilerin sosyal hayata karışması için de okul dışı etkinlikler düzenliyor.

Okulda pek çok destekleyici ek faaliyet de yapılmaktadır. Örneğin; kariyer oturumlarını, dil bilgisi kliniklerini ve Sohbet Kafe’yi de içeren ücretsiz dil atölyeleri düzenlenmektedir. Bu aktiviteler öğrencinin gelişimi için çok önemlidir.

EC English’de 1 kur/seviye 12 haftada tamamlanıyor. Her 6 haftada bir öğrenciler değerlendirme testine giriyor. Değerlendirme testlerinin ortalaması ile öğrencilerin gelişim raporu hazırlanıyor. Bu rapora göre öğrencilerin seviye atlayıp atlamayacaklarına karar veriliyor.

Okul; Genel İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Şehirde İngilizce, Akademik Yıl İngilizcesi, IELTS, TOEFL Sınav Hazırlık programları açıyor.

Kristal Mavisi Denizi ve Eşsiz Kültürüyle Malta Size Dolu Dolu Bir Sosyal Hayat Sunuyor!

Güneşin öptüğü 3 adadan oluşan Malta, Akdeniz’in incisi olarak da bilinir. Sayısız kumsalı, kristal mavisi denizi, rahat ortamıyla cennet bir köşe sunan Malta gerek dinlenmek gerekse eğlenmek için doğru adrestir. Malta, büyüleyici şehir surları ve yüzyılların eşsiz kültürünü yansıtan müzeleri ile de adeta tarihe bulanmıştır. Ülkenin dar sokaklarında gezerken, sahilinden karaya doğru bakarken, küçük köylerini ziyaret ettiğinizde sizi kendisine hayran bırakacaktır. Okulun St. Julian’s adasında bulunması sosyal hayatın sürekli içinde olmanızı sağlar. Okuldan çıktığınız anda sosyal hayatın içine karışabilirsiniz. Eğer sosyalleşmede zorluk çekiyorsanız okul yardımınıza koşacaktır. Okul; karaoke geceleri, partiler, yerel gece hayatı bölgelerine geziler, kardeş adalar Comino ve Gozo turları düzenlemektedir. Bunun yanı sıra rıhtımda tekne gezileri, Mdina ve Valetta turu, dünyanın en eski tapınaklarına ziyaretlerde sizi ülkeye hayran bırakacak gezilerden olacak.

Konaklama

Okul yurt ve aile yanı konaklama sunmaktadır. Aile yanı konaklama ev konforundan vazgeçemeyeneler içindir. Bu konaklama tarzından İngilizce konuşan kişilerle sürekli birlikte olacağınızdan dil gelişimi için de faydalıdır. Yurt konaklaması ise kendi yaşıtlarıyla birarada olmak isteyenler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Kendiniz için en uygun olanı Global Vizyon danışmanlarıyla birlikte değerlendirip, kararınızı öyle vermenizi öneririz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım