Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Ec English | Cambridge

Ec English | Cambridge

EC okulları Cambridge üniversitesi kolejlerinden biri olan Jesus College de çocuklar için yaz okulu sunmaktadır. Programda tam pansiyon yurtta veya aile yanında kalınabileceği gibi veliler de çocukları ile beraber günlük ders ve aktivitelere katılabilir.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler 13-17 yaş arası   Dersler haftalık 20 saat’dir. Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri Yurt: Öğrenciler tek ya da iki kişilik odalarda kalır. Banyo 4 – 6 kişi ile paylaşımlıdır. Yurt okula 8 dakikalık yürüme mesafesindedir. Kahvaltı ve akşam yemeği yurtta, öğle yemeği okul çevresindeki restoranlarda yenir. 

Aile Yanı Öğrenciler iki kişilik odalarda kalır. Sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve hafta sonları öğle yemeği ev sahibi tarafından sağlanır. Hafta içi öğle yemeği okul çevresindeki restoranlarda yenir. Ev okula yürüme ya da maksimum otobüsle 40 dakikalık mesafededir.

Aktiviteler Yetenek şovu, film gecesi, futbol, voleybol, mini olimpiyatlar, hazine avı, drama  Geziler Fitzwilliam Museum, British Museum, Oxford Street, Botanik Bahçesi, Londra


Bilmeniz Gerekenler

Öğrenciler haftada 20 ders yaklaşık 15 saat İngilizce eğitimi alırlar. Maksimum 15 kişilik sınıflarda Jesus Kolej’de eğitim ve aktivite programlarına katılırlar. Aileler ise isteğe bağlı olarak EC yetişkin okulunda kendi yaşlarına ve seviyelerine göre haftada 20 saat sabahları derse katılabilirler. Okulda ayrıca isteğe bağlı Cambridge sınav hazırlık kursları da vardır.

Lokasyon

EC okulları Cambridge üniversitesi kolejlerinden biri olan Jesus College’da eğitim vermektedir.

Başlangıç Tarihleri

  • 7 Temmuz – 18 Ağustos arası

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım