Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Neden EC English Brighton

Sınava hazırlık programları ile akademik anlamda üstün bir başarı grafiği sağlayan kurum, kaliteli eğitimi ve kültürel paylaşımları ile dikkat çekiyor. Oxford, Cambridge, Wight Adası ve Stonehenge’e şehir dışı turlar düzenlenmektedir. Yoga, plaj voleybolu ve öğrenci partilerini de içeren ücretsiz aktiviteler düzenlenmektedir. Modern bir stile sahip okul şehir merkezine yakında eğitim vermektedir. İkonik Brighton Pier’ine yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Sorunsuz konaklama imkanları sunmaktadır.

EC ENGLISH BRIGHTON DİL OKULU

Yaşam tarzınıza, bütçenize ve kişisel ihtiyaçlarınıza uygun konaklama seçenekleri ile yurt dışı eğitim düşünenlerin hayatını kolaylaştıran EC English Brighton, mükemmel bir eğitimin tüm gerekliliklerini bir arada sunuyor. Destekleyici ve deneyimli öğretmenler, son teknolojiye sahip tesisler ve en iyi öğretim materyalleri sayesinde İngilizce dil kursu denince ilk akla gelen kurumlardan olan ve konusunda uzman kadrosu ile yurt dışı dil eğitiminde mutlak başarıya odaklanan EC English Brighton, her yıl 40.000 öğrenciye eğitim veriyor. Konaklama konusunda aile yanı ve yurt olasılıkları bulunan ve yurt dışı dil eğitimi için gelen tüm öğrencilerini dostça bir ortamda karşılayan EC English Brighton, çoğu dil okulu gibi pratik eğitimi teoriyle bir araya getiren bir eğitim anlayışı benimsiyor. Yurt dışı üniversite hazırlık programları için gelen öğrencilerine dört dörtlük bir akademik eğitim sunan ve istedikleri üniversiteye yerleşmeleri amacıyla aradıkları yurt dışı İngilizce dil eğitiminin gerekliliklerini bir araya toplayan EC English, ders dışında sosyal etkinlikleri ile de tanınıyor. Yurt dışı eğitim için bu okulu seçenler ve kusursuz bir İngilizce dil kursu için EC English’e gelen tüm öğrenciler, spordan müziğe birçok alanda zaman geçirip sosyalleşebiliyor. Yurt dışı eğitim konusunda deneyimli kadrosuyla dünyanın dört bir yanından eğitim amacıyla İngiltere’yi ziyaret edenlere eksiksiz bir dil eğitimi veren ve profesyonel eğitimi ile kalıcı bir eğitim sunan EC, iş hayatında etkili bir pozisyona sahip olmak isteyenler için birbirinden özel programlar geliştirerek başarılı bir dil okulu olmanın tüm gerekliliklerini yerine getiriyor. Göz alıcı bir sahil kenti olan ve enerjik gece hayatı sayesinde ünlenen Brighton’ın en güzel dil okulu olarak adlandırabileceğimiz EC English Brighton, kişiye özel eğitimi ile ön plana çıkıyor. Yurt dışı İngilizce dil eğitimde birebir eğitimin ve özel ilginin farkında olan bir kurum olarak ünlenen EC English Brighton yaklaşık 10 yıl önce yenilenen binası sayesinde tüm öğrencilerini modern bir mimari ile karşılıyor. Genel, yoğun ve yarı yoğun olmak üzere farklı programlara sahip olan ve hayatının bir döneminde İngiltere’de olmayı hayal edenler için kusursuz bir yurt dışı dil eğitimi sunan EC English Brighton, samimi ortamı sayesinde herkesin kendini evinde hissetmesine yardımcı oluyor. Yurt dışı üniversite hazırlık programlarının da merkezi olarak bilinen EC English Brighton, bu alanda yurt dışı dil eğitimi almak isteyenlerin ilk tercihlerinden oluyor.

Devamını Oku

Eğitim Programları

Genel İngilizce

Yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyenlerin en sık tercih ettiği programdır. Program 2- 36 hafta arası sürer. Programa her seviyeden öğrenci katılabilir. Öğrenciler; konuşma, okuma, yazma ve dinleme alanlarında gelişme gösterir. 

IELTS Sınav Hazırlık

Tüm dünyada geçerliliğe sahip olan İngilizce yeterlilik testi IELTS’e hazırlanmak isteyenlerin katıldığı programdır. Program öğrencilerin IELTS sınavından en yüksek skoru alması için tasarlanmıştır.

Yoğun İngilizce (+35s)

Yoğun İngilizce programları kısa sürede büyük yol kat etmek isteyenlerin tercihidir. Özellikle yoğun bir çalışma hayatı olan ve işinden uzun süre ayrı kalmak istemeyenler program sayesinde kısa sürede büyük ilerleme gösterir.

Cambridge Başlangıç

Uluslararası geçerliliği olan Cambrigde Yeterlilik Sınavında başarılı olmak isteyenler bu programı tercih etmektedir. Bu program her seviye için ayrı ayrı açılır. Başlangıç düzeyinde İngilizcesi olanlar bu programdan verim alacaktır.

Cambridge İleri Düzey

Uluslararası geçerliliği olan Cambridge Yeterlilik Sınavları her seviyeye göre yarı ayrı verilmektedir. İleri seviyede yeterliliğe sahip olmak isteyenler bu programı tercih etmelidir. Program öğrencilerin sınavdan en iyi notu alabilmeleri üzerine planlanmıştır. 

Cambridge Yeterlik

Yurtdışında üniversite ya da yüksek lisans eğitimi almak isteyenlerden İngilizce seviyelerini kanıtlamaları beklenir. Cambridge Yeterlilik Sınavında iyi bir skor almak isteyenler bu programı tercih eder. 

Kabul şartları

Dil okullarında; yurt dışında lisans, master veya doktora gibi programlarda olduğu gibi kabul şartları bulunmamaktadır.

 • Dijital Yazı Tahtası
 • TV
 • Doğal Işık
 • Klima
23 Ortalama Yaş
235 Kapasite
17 Derslik
15 Maks. Sınıf Öğrenci Sayısı
16 Min. Yaş Sınırı
Şehir hakkında

İngiltere’nin en ünlü eğitim lokasyonu olup keyifli ve eğlenceli havası eşliğinde öğrencilerin en sevdiği şehirlerden biridir.

Öğrencilerin Genel Yaş Dağılımları
 • 16-17 Yaş %2
 • 18-20 Yaş %27
 • 21-25 Yaş %40
 • 26-30 Yaş %17
 • 31-40 Yaş %9
Öğrencilerin Genel Ulus Dağılımları
 • Diğer %27
 • İsviçreli %12
 • Koreli %15
 • Türk %8
 • İtalyan %6
 • Japon %5
 • Kolombiya %4
 • İspanyol %4
Akreditasyonlar

ACCET
ACELS
ARELS
British council
English UK
IALCKonaklama Seçenekleri
Konaklama ve Aktiviteler

Yurt Konaklaması: Yurt konaklaması öğrencilerin en sık tercih ettiği konaklama seçeneğidir. Yurt konaklamasını tercih eden öğrenciler kendi yaşıtlarıyla bir arada bulunma şansı yakalar. Yurtlarda farklı ülkelerden ve farklı kültürlerden gelen öğrenciler bulunduğundan bu konaklama seçeneğini tercih edenler güzel kazanımlar edinir. Yurt odalarının konforu eğitim kurumlarına göre farklılık göstermektedir. Genellikle yurt konaklamasında özel oda ya da paylaşımlı oda seçenekleri mevcuttur. Öğrenciler kendi isteklerine ve bütçelerine göre farklı oda tiplerini seçebilmektedir. Yurt konaklamalarında öğrenciler kendi yemeklerini hazırlayabilmektedir. Bazı yurtlarda kahvaltı ve akşam yemeği seçenekleri de vardır. Öğrenci yurtların kampüs içerinde olabileceği gibi kampüs dışında da bulunabilir. Kampüs dışı seçenekler genellikle okula yürüme mesafesinde bulunur.

Aile Yanı Konaklama: Ev konforundan vazgeçmek istemeyenler için en uygun konaklama seçeneği aile yanı konaklamadır. Öğrencilerin yanlarında konaklayacağı aileler, eğitim kurumları tarafından özenle seçilmekte ve denetlenmektedir. Aile yanında konaklayan öğrencilerin en büyük avantajı ana dili İngilizce olan kişilerle birlikte yaşamaktır. Bu sayede öğrenciler yabancı dillerini günlük hayatın içinde geliştirir ayrıca farklı bir kültürü yakından tanıma şansına sahip olur. Aile yanında konaklayan öğrencilerin kendilerine ait odaları olur. Böylece öğrenciler kendi evlerindeki düzenlerini burada da sürdürebilir ve ev konforunun keyfini çıkarır. Aile yanı konaklamanın diğer bir cazip tarafı da fiyatlarının diğer seçeneklere göre daha uygun olmasıdır.

Residence Konaklaması: Konaklama seçenekleri arasında en yüksek bütçelisi residence konaklamadır. Bu konaklama seçeneğinde konfor ön plandadır. Öğrenciler tek kişilik odalarda kalır. Odalarda kendilerine özel banyo, tuvalet ve mutfak bulunmaktadır. Bu seçenekte öğrencilerin kullanabilecekleri konforlu ortak alanlar vardır. Çalışma alanları, dinlenme alanları, çamaşırhane, mutfak, oyun odaları ve hatta sinema salonları gibi alanlar bulunabilir. Bu faaliyet alanları seçilen residence’a göre değişiklik gösterir.

 • Kütüphane
 • Kafe
 • Spor salonu
 • Wifi
 • Bilgisayar laboratuvarı
 • Writing Club
 • Sinema Geceleri
 • Müzik
 • Yoga
 • Bilardo
 • Masa tenisi
Konaklama Seçenekleri
Konaklama ve Aktiviteler

Paylaşımlı Öğrenci Evleri: Öğrenciler arkadaşlarıyla bir araya gelip ev kiralayabilir ya da odasını kiraya açan kişilerden oda kiralayabilirler. Bu seçenek bireysel ev kiralamaktan daha uyguna gelmektedir.

Otel: Otel konaklaması özellikle kısa dönemli eğitim alacak öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Uzun süreli olduğunda maliyetleri açısından zorlayıcı olabilmektedir. Öğrenci otelleri ve hosteller tercih edilirse maliyetler düşmektedir.

Bireye özel ev kiralama: Öğrenciler arzu ederse eğitim aldıkları süre boyunca kendi evlerini kiralayabilirler. Bu seçenek maliyetli fakat konforludur.

Öğrenci yorumu

Herkese selamlar, Ben Ali Reyhanoğulları. Selçuk Üniversitesi Uluslararası İlişkiler(İngilizce) Bölümü’nden mezun oldum. Daha öncesinde de Global Vizyon firması ile Work And Travel programına katılmıştım 😊 ILAC College -> business administration (92 hafta) diploma programına başvurumu danışmanım Özge Su Yıldız ile beraber tamamladık. Süreç benim talihimden dolayı normalden biraz daha uzun sürse de bu sancılı süreçte Özge Hanım her zaman yanımda oldu ve süreç boyunca her zaman kibar ve pozitif davrandı. Global Vizyon ekibine, özellikle danışmanım Özge Su Yıldız’a tekrardan çok teşekkür ederim.

Ali Reyhanoğulları Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım