Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Dünyanın En İyi Üniversitelerinde UCLA’ya Komşu Bir Okulda Eğitim Almak Ayrıcalık Olacak!

UCLA Üniversite’nin Hemen Yanında Akademik Bir Çevrede Eğitim Alın!

Kaplan International Westwood, dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alan UCLA’nın hemen yanında bulunması sayesinde akademik bir çevrede eğitim imkânı sunar. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle dolu Westwood’un eğitim almak için uygun lokasyonlardan bir tanesi olduğunu düşünüyoruz.

Okulun eğitimi hakkında bilgi vermemiz gerekirse; Kaplan Dil Okullarının tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri şüphesiz kendilerine has eğitim sistemleri… Kısa sürede hızlı ve etkili bir ilerleme sağlanan eğitim sisteminde zorlanmadan ve keyifle hızlı bir gelişme gösterebiliyor.

Peki bu keyifli ve hızlı ilerleme nasıl kaydediliyor diye soracak olursanız kısaca özetleyelim… Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Grammer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Grammer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Grammer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor.  

Okula gittiğiniz ilk gün seviye belirleme sınavına alınıyorsunuz, sınav sonucunuza göre uygun bir sınıfa yerleştiriliyorsunuz. İlk gün okul tanıtımı yapılıyor ve kurallar anlatılıyor. Okulun derslere devam zorunluluğu mevcut. Okulda her 8-10 haftada bir yapılan değerlendirme testleri ve görüşmeleriyle, gösterdiğiniz ilerleme incelenir ve uygun görülürseniz bir üst kura geçirilirsiniz.

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Yıl İngilizcesi, İş İngilizcesi, TOEFL Sınav Hazırlık programları sunulmaktadır.

Okul, Amerika’da üniversite eğitimi almayı düşünenler için de iyi bir alternatif. Kaplan International Westwood’un partner olduğu Üniversite Yerleştirme Sistemi ile lisansüstü programlara kayıt olabiliyorsunuz. Bu konuda detaylı bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmenizi öneririz, bizim alabildiğimi bilgi size aktardıklarımızla sınırlı… Westwood; Los Angeles, Hollywood, Beverly Hills’e yakın konumuyla size Kaliforniya’yı yakından tanıma şansı veriyor. Westwood içerisinde düzenlenen etkinlikler haricinde civardaki şehirlerdeki etkinliklere de kısa sürede ulaşma şansınız oluyor.

Kaplan International’ın UCLA kampüsüne çok yakın olması bu akademik havayı solumanıza da olanak sağlıyor. Bu sayede dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle tanışabiliyor, onların deneyimlerinden faydalanabiliyor ve eğer istiyorsanız eğitim planlamanızda ufuk açıcı ipuçları edinebiliyorsunuz.

Okulun, batı yakasının en ünlü sahillerine yakın mesafede bulunması eğitimden arta kalan zamanlarınızda bu yerleri keşfetmenize olanak sağlıyor.

Şehir içerisinde ne yaparım derseniz spor karşılaşmalarının yoğun olduğu bu şehirde müsabakaları izleyebilir, kaliteli müzik gruplarının konserlerine gidip keyifli vakit geçirebilirsiniz. Şehirde bulunan dünyaca ünlü Getty Müzesi’nde ise kendinizi geliştirirken vaktin nasıl geçtiğiniz anlamayacaksınız.

Westwood’da Ne Yapmalı?

  • Fox Theather’da bir film izleyin, belki kırmızı halı törenine bile denk gelebilirsiniz!
  • Hammer Müzesi ve Fowler Müzesini Gezin! Sanat eserleri hakkında bilgi edinin…
  • Franklin d. Murphy Sculpture Garden’da sergilenen onlarca heykeli inceleyin!
  • Botanical Garden ve UCLA Planetarium’ı gezerken doğaya saygınız artacak!
  • Farmer’s Market’ta Alışveriş Yapın!

Konaklama

Okul aile yanı konaklama ve paylaşımlı ev konaklaması imkânı sunuyor. Bu iki seçenekten kendiniz için en uyun olanı seçmek içi Global Vizyon’un deneyimli danışmanlarıyla sohbet etmeniz yeterli olacaktır.

Dünyanın En İyi Dil Okullarından Biri Olan Kaplan Dil Kursu Amerika Los Angeles’ta İngilizce Dil Eğitimi Alın!

Kaplan International Dil Okulu – Los Angeles

Amerika’daki dil okullarını ziyaret etmek için çıktığımız yolculuğumuzda Los Angeles durağındayız. Bu durakta ön plana çıkan dil okullarından bir diğeri Kaplan International. Kaplan International’ın Los Angeles’ta bulunan okulu Westwood kasabası sınırları içerisinde. Kaliforniya eyaleti sınırları içerisinde fakat bir yandan da samimi ve güvenli bir yerde eğitim almak istiyorsanız Westwood kasabası sizin için biçilmiş kaftan. Haydi gelin biraz okulu ve bölgeyi size tanıtalım…

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım