Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Dulwich College

Dulwich College

1619 yılında kurulan okul Londra’nın en prestijli yatılı erkek okullarından bir tanesidir. Okul 70 Hektar yeşil alan üzerine görkemli binalar ile konumlandırılmıştır. Yaklaşık 1600 öğrencisi olan okulda yaklaşık 140 öğrenci yatılı öğrenim görmektedir. Kampüs içerisinde spordan sanata, bilimden edebiyata kadar farklı alanlarda öğrenciler kendilerini geliştirme fırsatı bulabilmektedir. Okul konaklaması, yemek salonları, kütüphane, laboratuar, sanat ve müzik odaları, seminer salonları, açık ve kapalı spor imkanları oldukça dikkat çekicidir.

Eğitim Programları

GCSE

The General Certificate of Secondary Education (GCSE) İngiltere eğitim sisteminde hem yurtdışından öğrencilerin hem de İngiltere vatandaşlarının girdiği 14- 16 yaşları arasındaki öğrencilerin yeterliliğini belgeleyen bir kalifikasyondur. Öğrenci, devletin zorunlu kıldığı eğitimi tamamladığına dair GCSE sınavına girmelidir.

A LEVEL

A level ( Advanced level ) geleneksel İngiliz eğitim sistemi kapsamında lise eğitimin son iki senesine verilen isimdir. Öğrenciler lisans eğitimlerinde okumak istedikleri alana göre 3 veya 4 ana ders seçerek 2 yıl boyunca bu alanlarda derinlemesine eğitim görmekte ve 2 yılın sonunda ulusal A-LEVEL sınavlarına girmektedirler.

Genel Bilgiler

Başlangıç Tarihleri

  • Eylül

  • Programa katılım yaş aralığı  7-18


Konaklama

  • Yatılı Eğitim verilmekledir.

Lokasyon

Okul İngiltere’nin yer almaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım