Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Dubai'de İngilizce Kursu ile Work And Study

DUBAİ’DE WORK AND STUDY Dubai’de İngilizce Kursu ve Çalışma Olanakları

Türk öğrencilerin yeni gözdesi Dubai’de İngilizce Öğrenirken Çalışma İmkanı!!!

12 Hafta Eğitim 2.970 USD
24 Hafta Eğitim 5.591 USD
Ayda 2.000 USD kazanma imkanı

Dubai bir Arap ülkesi olarak bilinir ama dünyanın en kozmopolitan şehir devletlerinden birisidir. Dubai’de İngilizce dili çok yaygın bir şekilde konuşulur. Dubai’de zaman zaman turist nüfusunun yerleşik nüfusun üzerine geçtiği, kültürlerin yeni buluşma noktası, Dubai’de ki İngilizce dil kursu ve lisans ve yüksek lisans fırsatları ve yaşam şartları herkesi şaşırtıyor.

Dubai özellikle uzun dönem giden öğrencilere part time çalışma hakkı veriyor.

Dubai’de İngilizce Dil Kursları

İngilizce Dil Eğitimi almak için öyle küçük şehirlerde olmak yerine dinamikleri yüksek, her türlü aktiviteye kolay ulaşabileceğiniz, turistik ve yenilikçi bir ülke istiyorsanız, eğitim alırken hem de çalışma imkânım olsun vize işlemleri de çok zorlu olmasın diyorsanız, ben sıcak iklimlerin insanıyım sıcağı güneşi severim diyor ve farklı kültürlerin birleşiminden oluşun bir toplum içinde ama güven duyarak yaşamalıyım diyorsanız işte sizin için en doğru ülke….

DUBAİ

ES Dubai ya da EP Dubai İngilizce Dil Okulları Dubai’in en tanınmış ve köklü okullarındandır. İngilizce Dil Eğitimindeki başarıları ve öğrenci memnuniyeti çok yüksektir. Bu nedenle sizleri Dubai’de yapacağınız eğitimler de gönül rahatlığı ile bu okullarımıza gönderiyoruz.

ES Dubai ve EP Dubai dil okulları Dubai’nin en merkezi noktalarından biri olan Jumairah Lakes Towers bölgesinde bulunmaktadır. Bu bölge ağırlıklı olarak Amerikalı, İngiliz ve diğer Avrupalıların ikamet ettiği ve birçok iş merkezinin bulunduğu gelişmiş bir bölgedir. ES Dubai ve EP Dubai, Dubai Marina’ya yürüyerek 15 dakika, Jumeirah Beach Residence sahiline yürüyerek 20 dakikada rahatlıkla ulaşılabilir. Dubai %87’lik göçmen nüfusuyla dünyanın en kozmopolit bölgelerinden biridir ve bilinenin aksine Arapça’dan ziyade İngilizce birincil dil olarak konuşulmaktadır. Bu durum Dubai’yi uluslararası öğrenciler için cazip hale getirmektedir.

Dubai’de günlük yaşam ve profesyonel yaşamın her noktasında İngilizce öncelikli ve zorunludur. Dubai sahip olduğu vizyon gereği başta giyim tarzlarına vermiş olduğu özgürlük ve hayatın birçok noktasında sağlamış olduğu yaşam kolaylığı sayesinde öğrencilere eşsiz bir yurt dışı eğitim deneyimi yaşatır. Sürekli olarak festival, fuar ve konserlerle şehir oldukça canlı ve hareketlidir. Suç oranı o kadar yok denecek kadar az olduğu için Dünya’nın en güvenli şehirleri arasında sürekli yer alır. Dubai’de sokakta veya herhangi bir yerde çöp görmek imkânsızdır. Temiz bir ülkedir. Özellikle Eylül ayından itibaren öğrencilerin çalışabileceği part-time işler çok fazladır.

Neden Dubai’de İngilizce Kursu?

• Okulların bütün hocaları native english speaker (ana dili İngilizce olan kişi)

• Tüm sınıflarda akıllı tahtalar bulunmaktadır.

• Beginner (başlangıç) seviyesinden Advanced (ileri düzey) seviyeye kadar tüm seviyelerde sınıflar mevcuttur.

• Speaking (konuşma/telaffuz) ve IELTS hazırlık sınıfı bulunmaktadır.

• Kurslar her hafta Pazar-Perşembe günleri arasında her gün var. Öğrenciler kursa herhangi bir pazar günü başlayabilir.

• Her hafta öğrenciler için sosyal aktiviteler düzenlenmektedir.

• Hava sıcaklığı Haziran,Temmuz ve Agustos aylarında biraz yüksektir fakat her yerde klima olması (duraklar, metro istasyonları, taksiler vb.) bu 3 aylık sıcak dönemi rahat atlatmanızı sağlamaktadır.

Dubai’de Konaklama Seçenekleri

ES Dubai ya da EP Dubai okulları anlaşmalı yurt konaklaması

• Yurdun okula ücretsiz servisi bulunmaktadır. Normal bir araçla yaklaşık 25 dakika süren yol shuttle ile 30 dakika ile 40 dakika civarında sürmektedir.

• Yüzme havuzu,spor salonu, film izleme alanı, ders çalısma alanı, bilgisayarlar vb. olanaklar bulunmaktadır.

Paylaşımlı Odalarda Konaklama

• Jumeirah lakes Towers, Jumeirah beach residance ve Marina bölgelerinde paylaşımlı odalarda konaklayabilirsiniz.

• Bu konaklamalar okula ortalama 10 ila 25 dakika yürüme mesafesindedir.

• Evlere göre değişmekle beraber genelde 3 veya 4 odalıdır. Öğrenci oda sayısına göre evi 1, 2 ya da 3 kişiyle paylaşabilir.

• Ortalama olarak aylık 600$ olan odalar genel olarak 2 kişiliktir.

• Odalar büyüklüğüne göre 3 veya 4 kişiyi barındırabilir ki kişi sayısının artması fiyatları genelde 600$ ın altına çekmektedir.

Dubai’de Çalışma Hakkı ve Olanakları

• En az 12 hafta ve üstü kayıt olan öğrenciler part-time haftada 20 saat olarak çalışma hakkı vardır.

• Okulda iş bulma konusunda full time olarak bir görevli çalışmaktadır ve öğrencilerin CV’lerini toplayıp onlara uygun iş bulma konusunda yardımcı olmaktadır. Ancak okul asla iş garantisi vermemektedir. 

• Okulun dışında öğrenciler de kendileri iş bulma imkanına sahiptir. Kendi buldukları işlerde de çalışabilirler.

• Intermediate (orta seviye) ve üstü seviyede öğrencilerin iş bulma süreci daha hızlı olmaktadır. Intermediate altı öğrencilerin iş bulması biraz daha uzun bir zaman almaktadır. Bulunacak part-time işlerde öğrencinin kazanacağı ücret işe, iş yerine ve öğrencinin İngilizce yeteneğine ve karakterine bağlı olarak değişmektedir. Sosyal ve girişken bir kişiliğe sahip öğrenciler çok daha hızlı iş bulabilmektedir.

• Öğrenciler Part-time işlerde ortalama 6$-8$ arası kazanabilirler. Aylık olarak minimumda 1000- 1500 Usd kazanç sağlayabilirsiniz. Bu da sizin aylık konaklama ve yasam masraflarınızı karşılayacaktır. Ama genele altığımız da öğrencilerin aylık kazancı 1000 USD’nin üzerine çıkabilmektedir. Özellikle kendinize güvenen ve girişken bir kişi iseniz saatlik ücreti yüksek işlerde çalışma şansınız olacaktır.

• Ayrıca Dubai diğer dil eğitimi veren destinasyonlardan farklı olarak öğrencilere kendi mesleklerini yapma olanağı tanımaktadır. Özellikle mühendislik okuyan ya da mezun olan öğrenciler daha kolay kendi meslekleri ile ilgili işler bulabilmektedir.

• Mesleki işlerin dışında öğrenciler genel olarak, restoran, cafe, eğlence mekânı gibi yerlerde çalışabilir. Buralarda garson, kasiyer, vale vb. işlerde çalışabilirler.

ES ve EP Dubai Dil Okulunda Eğitim Alabileceğiniz Programlar

Haftada 15 Ders ve 30 Ders olmak üzere katılabileceğiniz iki farklı yoğunlukta eğitim programı mevcuttur ve eğitim alabileceğiniz kurs türleri şöyledir:

• Genel İngilizce

• Sınav Hazırlık (TOEFL , IELTS, Cambridge FCE/CAE/CPE)

• İş İngilizcesi

• İngilizce Konuşma ve

• İngilizce telaffuz

ES Dubai Genel İngilizce Kursları
Genel İngilizce programında haftada 15 saat İngilizce dersi bulunmaktadır. Bu programda dil bilgisi eksiğinizi tamamlayabilir, konuşma, yazma, okuma ve dinleme gibi İngilizce becerilerinizi geliştirip devamında alacağınız akademik programların temelini oluşturabilirsiniz.

ES Dubai IELTS Hazırlık 
Bu program IELTS sınavına girmek ve istenen puanı almak için gereken becerileri, özgüveni ve teknikleri kazanmalarına yardımcı olur. Uzman eğitim kadrosundan geri bildirimler alınarak hedefl enen IELTS puanını almanıza olanak sağlar.

ES Dubai English for Business
English for Business programı profesyonel iş yaşamı için İngilizce akıcılığını geliştirmeye odaklanmıştır. Öğrenciler kariyer odaklı becerileri ve iş ortamında etkin iletişim kurma yöntemini öğrenirler. İş İngilizcesi konuları; müzakere teknikleri, iş bağlantılarını geliştirme, toplantı yönetimi ve sunum teknikleri gibi konulardan oluşmaktadır.

Dubai vizesi nasıl alınır?

ES Dubai ve EP Dubai, Dubai’nin ilk uluslararası çapta eğitim veren ve öğrenci vizesi sağlayabilen dil okuludur.
Öğrencinin, banka hesabı göstermesine ve benzeri birçok evrak işlemleri ile uğraşmasına gerek yok.

Dubai’de eğitim almak isteyen öğrenciden vize için gerekli olan evraklar;

1-Fotoğraf 2-Pasaport kopyası 3-Doldurulmuş başvuru formu 4-Ödeme dekontu

Şu ana kadar vize başarı oranı %100’dür. Vizeler 3 ay + 3 ay verilmektedir. 6 aydan sonra öğrencinin ülkeden çıkış yapması gerekmektedir. Uzatma iletişimde olduğu eğitim danışmanı ile koordineli şekilde gerçekleştirebilmektedir. Ön yargılı olmamanızı ve Dubai yi keşfetmenizi öneririz!

Dubai  İngilizce Dil Okulları ve Work and Study Programları 

ES Dubai İngilizce Dil Okulları

Dubai ‘de İngilizce kursu ve çalışma olanağı sağlayan ilk dil okuludur. Türk öğrenciler son yıllarda yoğun ilgi göstermektedir. 6 aylık dil kursu yapan öğrencilere 1 yıl çalışma izni almaktadır. Ayda 1000-1500 Dolar kazanan öğrenciler hem İngilizcelerini geliştirir hem de çalışarak iş deneyimi elde ederler. 

ES Dubai İngilizce Dil Kursları Fiyatları 

4 HAFTA : 1.966 usd 

8 HAFTA: 2.631 usd

12 hafta : 3200 usd 

24 hafta : 5693 usd

Pakete Dahil Olanlar;

* 2 hafta konaklama ucreti

* Konaklama Bulma ücreti 

* Havalimanı karşılama ücreti 

* Materyal ücreti 

* 1 yıllık sigorta 

*Vize ücreti fiyata dahildir


EP Dubai - English Path İngilizce Dil Kursları Fiyatları

EP Dubai English Path Dubai’da İngilzice ve üniversite eğitimi veren nadir okullardan birisidir. 

EP Dubai İngilizce Kursları Fiyatları

4 hafta : 1.525 usd 

8 hafta : 2.357 usd 

12 hafta : 3064 usd 

24  hafta : 5957 usd

Pakete Dahil Olanlar;

* Konaklama Bulma ücreti 

* Havalimanı karşılama ücreti 

* Materyal ücreti 

* 1 yıllık sigorta 

*Vize ücreti fiyata dahildir ( 24 hafta ve üzeri programda vize ücrete dahil değildir)


Dubai’de Çalışmalı Diploma ve Üniversite Eğitimi

Dubai sadece İngilizce kursları ile değil son yıllarda İngilizce Eğitim veren üniversiteler ile de dikkat çeken bir ülke olmuştur. Dubai Education City’de çok sayıda İngilizce Eğitim veren Üniversitelerin modern kampüsleri bulunmaktadı. Dubai Education City bölgesi ve merkezi İngilizce kursları yanı sıra lisans ve yüksek lisans eğitimi veren Üniversitleriyle Türk öğrencilerin gözdesi bir ülke olmuştur. 

Dubai’de Ön Lisans, Lisans ve Yüksek Lisans Eğitimi Veren Üniversiteler; 

Global Banking School (GBS) Dubai 

Global Banking School (GBS), Ingiltere merkezli Global Education Group (GEDU)'nin yüksek öğrenim bolumudur. GEDU, Birleşik Krallık'ın en prestijli ozel yüksek öğrenim kurumlarından biri. GBS Merkezleri Ingiltere’de, Malta’da ve Dubai’de hizmet vermektedir.

İngiltere HND Diploma (Level 4&5) İngiliz Ön Lisans programı nedir Dubai’de nasıl verilir?

1) İngiltere Higher National Diploma (HND) Pearson tarafindan akredite meslek yuksek egitim programlaridir

2) İngiltere’de 3 senelik lisans egitimin ilk 2 senesine (Level 4&5) es deger

3) HND egitimi tamamladiktan sonra ogrenci Dubai’de is bulup calisma vizesine gecebilir

4) yada HND egitimi tamamladiktan sonra Ingiltere üniversitelerinde Top-up programlarina basvurabilir


İngiltere’de Top-Up (Level 6) nedir?

1) İngiltere’de 3 senelik lisans egitimin son yılı (Level 6) 

2) HND mezunlari icin dizayn edilmis lisans tamamlama programlari

3) 1 yil egitim alarak Ingiltere’den 3 yıllık diplomaya esdeger lisans diplomasina sahip olabilir

4) 1 yil egitim alarak ogrenci Ingiltere’de calisma izni vizesi icin basvurabilir


Dubai’de GBS – Global Banking School Top-Up Programı 

GBS HND mezunlari GBS Malta kampusunde BA in Business and Management programin son senesine (Level 6) giris yapabilir. Ingiltere’nin Bath Spa University lisans diplomasina sahip olabilir . Bilgi icin: https://gbs.edu.mt/courses/ba-hons-business-management/

HND mezunlari Ingiltere’de herhangi bir Universite’nin Top-up programina basvurabilir. Pearson Degree Finder websitesini kulanabilir, butun Top-up programlari siraliyor: https://www.highernationals.com/degree-finder 


Global Banking School GBS Dubai’de hangi bölumlerde 2 yıllık eğitim vardır?

1) HND in Business https://gbs.ac.ae/courses/hnd-international-in-business/ 

2) HND in Cloud Computing https://gbs.ac.ae/courses/hnd-in-cloud-computing/ 

3) HND in Digital Technologies https://gbs.ac.ae/courses/hnd-in-digital-technologies/ 

4) HND in Construction Management https://gbs.ac.ae/courses/hnd-in-construction-management/ 


Global Banking School GBS Dubai Giriş Şartları nedir?

1) Lise Mezunu 55%

2) B2 Ingilizce Seviyesi, Telefon Uzerine Interview

3) Ingilizce seviyesi yeterli olmayan ogrenciler ayni bunyemizin altinda English Path tarafindan önden ingilizce egitim alabilir.


Global Banking School HND Ön Lisans Program Ücreti nedir?

Program Ücreti: 12,260 USD (ogrenci vizesi ve 12 aylik rezidans konaklama dahil) 

Konaklama Hariç Program Ücreti: 9,535 USD (ogrenci vizesi dahil) 

Global Banking School GBS Dubai HND eğitimi kimler icin?

1) Ingiliz diplomasina sahib olmak isteyenler

1) Lise mezunlari, acikogretim buna dahil

2) Lisans/yuksek lisans mezunlari ikinci bir qualification’a sahib olmak isteyenler


Neden Global Banking School  GBS Dubai?

1) İngiliz Diploma (Pearson) 

2) Kolay Vize

3) Program ve Yasam ucretleri Ingilitere’ye gore daha dusuk

4) Dubai’de Calisma izni

5) Giris sartlar esnek - 5.5 IELTS yada Interview; lise diplomanin 55% uzere oldugunda hazirlik okumadan HND’e direkt giris.

6) 2+1 Ingiltere’de 1 senelik lisans tamamlama (Top-up).


GBS Dubai Kurslarimiz hakkinda daha fazla bilgi buradan bulabilirsiniz: https://gbs.ac.ae/courses/

Global Banking School GBS Dubai’de Çalışma izinli Diploma Programları

GBS Dubai ’de Çalışma İzinli Diploma Programlar nelerdir?


1) GBS Dubai 6 Aylık İşletme Diploma

(International Diploma in Business, Level 2)

       https://gbs.ac.ae/courses/international-diploma-in-business-level-2/

2) GBS Dubai 12 Aylık İşletme Diploma

(International Extended Diploma in Business, Level 3)

       https://gbs.ac.ae/courses/international-extended-diploma-in-business-level-3/

3) GBS Dubai 12 Aylık IT Diploma

(International Extended Diploma in IT, Level 3)

https://gbs.ac.ae/courses/international-extended-diploma-in-information-technology-level-3/

4)     GBS Dubai 12 Aylık Eğitim ve Öğretim Diploma

 (Diploma in Education and Training, Level 5)

 https://gbs.ac.ae/courses/diploma-in-education-and-training-level-5/


GBS Dubai Çalışma İzinli Diploma Programları Giriş Şartları

1) Lise mezunu, acikogretim buna dahil

2) Orta seviyesinde Ingilizce, B1 – 4.5 IELTS yada telefon uzerine Interview

3) Diploma in Education and Training, Level 5 giris sartlari farkli – 5.5 IELTS + Lisans mezunu + min. 100 saat ogretim tecrubesi

4) İngilizce seviyesi yeterli olmayan ogrenciler ayni bunyemizin altinda English Path         tarafindaN Önden ingilizce egitim alabilir.


GBS Dubai Çalışma İzinli Diploma Programları Ücretleri

12 Aylik Program Ücreti: 12,260 USD (ogrenci vizesi ve 12 aylik rezidans konaklama dahil) 

Konaklama Hariç Program Ücreti: 9,535 USD (ogrenci vizesi dahil) 

6 Aylik Program Ücreti: 8840 USD (ogrenci vizesi ve 6 aylik rezidans konaklama dahil)

6 Aylik Konaklama Hariç Program Ücreti: 6920 USD (ogrenci vizesidahil) 


GBS Dubai Çalışma İzinli Diploma Programları kimler için?

1) Lise, Lisans yada Yüksek Lisans mezunlari icin

2) Egitim aldigi yada kariyer yaptigi alanda kendini gelistirmek isteyen

3) YADA kariyer degisikligi yapmak isteyen

4) Ingiliz diplomaya sahip olmak isteyen

5) B1 ingilizce seviyesine sahip olup kisa vadeli yurtdisina cikmak isteyen


Neden Global Banking School GBS Dubai?

1) Yılda 4 baslangic tarihi – Ocak – Mart- Haziran - Eylul

2) İngiliz Diploma, Pearson akrediteli

3) Kısa dönem egitim alarak kariyer degisikligi yapabilmek

4) Mesleki egitim alarak hem mesleki hem genel ingilizcesi gelistirebilmek

5) Calisma izinli programlar, yurtdisinda is tecrubeye sahip olabilmek

6) Universite ortamda egitim almak, Kampus meşhur Knowledge Village tarafinda

7) Uluslararasi bir ortam’da egitim almak, Dubai’de 90% yabanci

8) Kolay Vize


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım