Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Deneyimli ve Sıcakkanlı Eğitim Kadrosuyla Dikkat Çeken Okul!

Konaklama

ILSC diğer tüm dil okullarında olduğu gibi yurt ve aile yanı konaklama imkânı sunmaktadır. Yurt konaklaması isteyenlerin elini çabuk tutması gerekir çünkü yurtlar çok çabuk dolabilmektedir. Yurtlarda yer olmaması durumunda aile yanı konaklama oldukça keyifli bir seçenektir. Aile yanı konaklamasında hem ev konforundan uzaklaşmamış olur hem de ana dili İngilizce olan kişilerle sürekli sohbet halinde olabilirsiniz. Bu da dilinizin hızlıca gelişmesini sağlar ve ülke kültürü hakkında bilgi edinmenizi sağlar.

Avustralya Sydney’de En İyi Dil Okulu ILSC’de Eğitim

ILSC Dil Okulu – Sydney

Sydney’de dil okuluna gitmeye karar verdiyseniz karşınıza çıkacak bir diğer dil okulu ILSC olacak. Avustralya’nın en popüler dil okullarından olan ILSC tecrübeli, sıcak kanlı ve mesleğine tutkuyla bağlı eğitmenleriyle tanınmaktadır. Siz de bu okulda eğitim almak istiyorsanız gelin size ILSC’yi yakından tanıtalım…

Keyifli ve Sosyal Bir Ortamda Kaliteli Eğitim Almak İstiyorsanız ILSC’yi Tercih Etmelisiniz!

Avustralya’nın en popüler dil okullarından olan ILSC’de ana dili İngilizce olan uzmanlardan eğitim alarak İngilizcenizi arzu ettiğiniz seviyeye taşıyabilirsiniz. Keyifli ve sosyal ortamı ile Avrupa ve Amerika’dan da öğrencilerin tercih olan ILSC’de farklı milletlerden pek çok öğrenci ile tanışma imkânı bulacaksınız.

Avustralya insanının sıcak kanlılığına sahip eğitmenler, deneyim ve tecrübeleriyle daha ileri adım atabilmeniz için sizlere ellerinden gelen desteği sunacaklardır.

Okulda sabahları ‘Morning News Club’ etkinliği düzenlenmektedir. Bu buluşmada öğrenciler kahvaltı için toplanır ve kahvaltı boyunca güncel olaylar ve haberlerle ilgili sohbetler ederler. Her sabah yapılan bu etkinlik öğrencilerin dil becerilerini hızlıca artırmalarına ve sosyalleşmelerine yardımcı olur.

Okul; Genel İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Yaratıcı ve Kültürel Dil, University Pathway, Volunteer and Study programları açmaktadır.

Çoğu öğrenci vizesi Avustralya’da haftalık 20 saate kadar çalışma izni vermektedir. Arzu ettiğiniz takdirde haftada 20 saati aşmamak şartıyla part-time bir iş bulabilir ve cep harçlığınızı çıkartabilirsiniz. Çalışmak dil pratiği yapmanızı ve uluslararası iş deneyimi kazanmanızı sağlayacaktır.

Doğası, Sahilleri, Mimarisi ve Etkinlikleriyle Sizi Her An Kendine Hayran Bırakacak Şehir: Sidney!

İngilizceyi Avustralya’nın en eski, en büyük ve en farklı şehri olan, dört milyondan fazla nüfusa sahip Sidney’de öğrenmek istiyorsanız doğru bir karar verdiniz! Sidney; milli parklar ve muhteşem plajlarla çevrili canlı, birinci sınıf bir kozmopolit şehirdir. Şehirdeki; muhteşem müzeler ve çok çeşitli müzik, kültür ve sanat olanakları her zevke ve ilgi alanına hitap etmektedir.

Sydney; ikonik mimariye sahip binaları, uçsuz bucaksız plajları, görmeye alışkın olmadığımız granit uçurumları ve şehri çevreleyen göz alıcı Sydney Limanı’yla gezilecek pek çok ilgi çekici yere sahiptir. Sydney’de yaşadığınız süre boyunca; Manly ve Bondi plajlarını ziyaret etmenizi, bu plajlarda sörf ve rüzgâr sörfü yapmayı denemenizi öneririz.

Doğasıyla da ön plana çıkan Sydney’deki Botanik bahçesini, Royal National Park’ı kesinlikle ziyaret etmeli ve burada etkileyici doğanın tadını çıkarmalısınız. Her yıl düzenlenen ve dünya çapında ilgi çeken Sydney Festivali katılmanız gereken etkinliklerden olurken Sydney Opera Binası, Harbour Köprüsü ziyaret edilmesi gereken ikonik noktalardır.

Okul öğrencilerin sosyalleşmesi ve İngilizceyi günlük hayatta kullanabilmesi için etkinlikler düzenliyor. Bu etkinlikler; okul sonrası aktiviteleri, hafta sonu maceraları, okul toplantıları ve gönüllü etkinlikler olarak değişiyor. Okul sonrası etkinlikleri genellikle barbekü partileri, sahil keşifleri, müze ve sanat galerisi gezileri, sinema akşamları olabiliyor. Hafta sonu aktiviteleri ise genellikle şehir dışına yapılan turlardan oluşuyor. New South Wales’in kıyı şeridini ve etkileyici küçük yerleşim yerlerini keşfettikleri bu gezilerde Avustralya’nın farklı bölgelerini görme imkânı yakalıyorsunuz. Blue Mountains yürüyüşleri, Jenolan Mağaraları keşifleri, The Snowy Mountains de snowboard yapmak, Jervis Bay’de balina izleme günleri gibi etkinlikler düzenleniyor. Okul toplantıları ise; Yılbaşı ve Cadılar Bayramı partileri, bot gezileri ve öğrencileri geliştirecek çeşitli workshoplardan oluşuyor. Gönüllü etkinliler ise dünyada bir fark yaratmayı amaçlıyor. Farklı milletlerden gençlerin bir araya gelerek çevre, doğa, hayvan ve insan hakları gibi konularda çeşitli etkinlikler yapması sağlanıyor. Bu gönüllü etkinlikler öğrencilerin özgeçmişlerine yazabilecekleri değerde gönüllü çalışmalar oluyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım