Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

David Game College

David Game College

1974 yılından bu yana Londra’da mükemmel konumda yer alan okul özellikle A level ve GCSE Programlarında öne çıkmaktadır. Küçük sınıfları ve birebir eğitimleri ile tercih edilmektedir. Büyük bir kampüsten ziyade daha ufak bir kampüse sahip olan okul; yakınlarındaki aile ve yurtlarda konaklama alternatifleri sunulmaktadır. Okulun 2017 A-level ortalaması %97 ve öğrencilerinin %83’ü A*- C arası sonuçlar almıştır. Okul 2017 yılında Tower Hill’de muhteşem olanaklara sahip kampüse taşınmıştır. 24 saat güvenlik kameraları olan, e-learning, kütüphane, IT odası, kantin, seminer salonu, modern dersliklerin bulunduğu bu yeni kampüs aynı zamanda Londra’nın turistik noktası Tower Hill’de bulunmaktadır.

Eğitim Programları

GCSE

The General Certificate of Secondary Education (GCSE) İngiltere eğitim sisteminde hem yurtdışından öğrencilerin hem de İngiltere vatandaşlarının girdiği 14- 16 yaşları arasındaki öğrencilerin yeterliliğini belgeleyen bir kalifikasyondur. Öğrenci, devletin zorunlu kıldığı eğitimi tamamladığına dair GCSE sınavına girmelidir.

A LEVEL

A level ( Advanced level ) geleneksel İngiliz eğitim sistemi kapsamında lise eğitimin son iki senesine verilen isimdir. Öğrenciler lisans eğitimlerinde okumak istedikleri alana göre 3 veya 4 ana ders seçerek 2 yıl boyunca bu alanlarda derinlemesine eğitim görmekte ve 2 yılın sonunda ulusal A-LEVEL sınavlarına girmektedirler. 

Genel Bilgiler

Yaş aralığı 16-18

Lokasyon

Okul İngiltere’nin Londra şehrine yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • Eylül

Hizmetler

  • Yatılı Eğitim verilmektedir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım