Bize Ulaşın Duyurular
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Cornerstone College

Cornerstone College

Kanada sertifika programlarına katılmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği okullardan biri de Cornerstone College’dir. Cornerstone College 1980 yılından bu yana uluslararası öğrencilere sertifika ve diploma eğitimleri vermektedir. Cornerstone College Kanada’nın sevilen şehirlerinden biri olan Vancouver’da bulunmaktadır.

Cornerstone College bulunduğu bölgenin en prestijli okullarındandır. Cornerstone College; eğitim tarzı, eğitmen kadrosu, teknik imkanları ve kurduğu iş birlikleriyle en hızlı büyüyen okullar arasına girmiştir. Cornerstone Canada’da eğitim alan öğrencilerin büyük çoğunluğu aldıkları eğitimden memnun kalmıştır. Bu da okulun günden güne artan öğrenci sayısının altındaki nedenlerdendir. 

Cornerstone College sertifika ve diploma programlarına katılanlar eğitim aldıkları süre zarfında co-op fırsatından yararlanarak çalışabilir.


Cornerstone Canada öğrencileri eğitimlerinin ikinci yarısından itibaren full-time çalışma imkanına sahip olur. Bu da haftada 40 saat çalışmaya denk gelmektedir. Öğrenciler sınıflarda aldıkları yüksek kalitedeki teorik eğitimi co-op yaptıkları şirketlerde pratiğe dökmektedir. Böylece öğrenciler uzun süreli çalışma dönemlerinde sektörü çok daha iyi bir şekilde öğrenme imkânı bulur. Tam adıyla Cornerstone International Community College verdiği eğitim kadar co-op’lardaki başarısıyla da dikkat çeker. Alanında uzman co-op koordinatörlerine sahip olan Cornerstone College öğrencilerini en iyi işlere, en hızlı şekilde yerleştirmeyi hedefler. 

Cornerstone College sertifika programları belirli alanlarda açılır. Cornerstone College sertifika ve diploma programları; yoğunlaştığı bu belli alanlarda en iyi eğitimi vermeyi hedefler ve bunu da başarır.


Cornerstone College; Network and System Solutions, Web and Mobile App Development, Dijital Marketing Specialist, Dijital Marketing Specialist & Advanced, Hospitaly & Management, International Business Management alanlarında eğitimler vermektedir.

Cornerstone College bünyesinde bulunan dil kursları da İngilizce yeterliliği olmayan öğrenciler için güzel bir çözüm olmaktadır. Öğrenciler önce dil kurslarında eğitimlerine başlayıp sonrasında gelişen İngilizce seviyeleriyle yurtdışı sertifika programlarına başlayabilir. Okul her yıl 72’den fazla ülkeden gelen öğrencileri sınıflarında ağırlamaktadır. 

Devamını Oku
Cornerstone College Sertifika ve Diploma Programları

Cornerstone College sertifika ve diploma programları her yıl dünyanın 72 ülkesinden genci sınıflarında ağırlamaktadır. Uzun bir süredir Kanada sertifika programlarının yanı sıra dil kursu eğitimleri de veren Cornerstone College yükselen başarı grafiğine sahiptir. Gelen başvurulara bakıldığında 2022 Kanada Cornerstone College için parlak bir yıl olacaktır.

Okul günümüz şartlarına uygun teknolojik eğitim tarzını benimsemektedir. Ayrıca amacı öğrencilerine meslek edindirmek olan Cornerstone College co-op dönemlerine de çok önem vermektedir. Bu sebeple Kanada’daki şirketlerle iyi ilişkiler kuran okul öğrencilerinin bu şirketlerde co-op dönemini geçirmesini ve sektörü deneyimlemesini sağlar. Cornerstone College’da teorik eğitim alan gençler, şirketlerde geliştirdikleri becerilerini pratiğe dökerek sektöre en iyi şekilde hazırlanır. 

Programa Kimler Katılmalıdır

Cornerstone College’a meslek edinmek ya da mesleğinde yükselmek isteyenler başvurabilir. Bunun yanı sıra son dönemde Kanada’da yaşamak ve çalışmak isteyenler de Kanada sertifika programlarına başvurmaktadır. Kanada sertifika programlarına katılanlar aldıkları programın uzunluğuna bağlı olarak bu ülkede çalışma ve oturum iznine sahip olurlar. 1 yıllık ve 2 yıllık programlarda verilen izinler değişmektedir. Genellikle 1 yıllık programlarda mezuniyetin ardından bir yıl, iki yıllık programlar da ise mezuniyetin ardından 3 yıl Kanada’da oturum ve çalışma izni alınabilmektedir. 

Cornerstone College co-op döneminde öğrencilerine güzel destekler sunduğu için eğitiminin çalışma dönemini sorunsuz geçirmek isteyenler Cornerstone Canada’yı tercih edebilir. Kanada’nın Vancouver şehrinde yer alan şirketlerle sağlam iş birlikleri olan Cornerstone College öğrencilerinin %96’sı 30 gün içinde işe yerleşmektedir. Bu da yüksek bir rakamdır. 

Lokasyon

Lokasyon

Greystone College Kanada’nın en sevilen ve 3. Büyük şehri olan Vancouver’da bulunur. Vancouver soğuk Kanada havasının ılımanlaştığı bir loksayondur. Bu sebeple sert kıştan hoşlanmayanlar için güzel bir lokasyondur. 


Cornerstone Canada’nın 2 kampüsü bulunmaktadır. Kampüslerden biri West Hastings Kampüsü diğeri ise Cornerstone Teknik Kampüsüdür. Cornerstone College’ın kampüsleri şehrin merkezi konumlarındadır. 

Cornerstone College Başarılar

 • Cornerstone College son yıllardan en hızlı büyüme yakalayan okullardandır.

 • Cornerstone College öğrencilerinin %96’sı 30 gün içerisinde iş bulmaktadır.

Okul Kabul Şartları

 • Lise veya lisans diploması

 • TOEFL, IELTS yeterlilik belgesi veya Cornestone College dil kursu mezuniyeti. Hangi bölümde ne seviyede İngilizce yeterlilik istenildiğine dair bilgiyi Global Vizyon danışmanlarından almanız sağlıklı olacaktır.

Öğrenci Yorumları

 Yurtdışı sertifika programlarına katılırken fiyatın uygun olması benim içimn önemliydi. Cornerstone College fiyatlarının uygun olması ve öğrenci memnuniyetinin yüksek olması Cornerstone Canada’yı seçmemi sağladı. Aldığım eğitimden ve yaşadığım iş tecrübesinden memnunum. 

Seda Dinç
Öğrenci Yorumları

Global Vizyon danışmanlarım yurtdışı sertifika ve diploma progamlarında en doğrusunu seçmem için beni çok güzel yönlendirdi. Diğer okullar gibi çok fazla program açmamasına rağmen açtığı programlardaki başarısı yüksek olan Cornerstone College’ı tercih ettim. Danışmanlarıma çok teşekkür ederim. 

Gizem Cansoy
Öğrenci Yorumları

Cornerstone International College’da aldığım eğitimden memnumum. Fakat en memnun olduğum nokta co-op dönemimde bana hızlıca iş bulmaları oldu. En güzel şekilde yönlendirdiler. Hem Türkiye’deki Global Vizyon danışmanlarıma hem de Cornerstone College’daki danışmanlarıma teşekkür ederim. 


İlayda İbrahimoğlu
Neden Cornerstone College Kanada

Cornerstone Canada gerek verdiği eğitim gerek eğitmen kadrosu gerekse kampüslerindeki alt yapı ile eğitim alması keyifli okullardandır. Cornerstone College öğrencilerine teknolojik sınıflarda eğitim alma imkânı sağlar. İki adet kampüsü bulunan okulun öğrencileri; yönetim ve teknoloji alanlarında farklı kampüslerde eğitim alır. Okulun her iki kampüsü de öğrencilerine en iyiyi sunmaktadır. 

Cornerstone College Vancouver öğrencilerine kaliteli eğitimi uygun fiyatlara sunmaktadır. Cornerstone College fiyatları Kanada dil kursu fiyatlarıyla karşılaştırıldığında bile uygundur. Bu sayede öğrenciler bütçelerini zorlamadan eğitim alabilmektedir. Kanada sertifika programları arasında iyi bir repütasyona sahip olan Cornerstone College her yıl 72’den fazla ülkeden gelen öğrencileriyle kalitesini ve güvenirliğini ispatlamaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım