Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Cats, Colleges, Cambridge

Cats, Colleges, Cambridge

1952 yılında kurulan CATS okulları yenilikçi ve başarılı bir okul profili sergilemektedir. CATS College, Cambridge, Londra, Canterbury ve Boston’da mükemmel konumdaki binalarında eğitim sunmaktadır. Akademik olarak da oldukça başarılıdır. CATS College öğrencinin kişisel becerileri dahilinde ihtiyaçları yönünde bireysel eğitim vermektedir. Okulda IGCSE, A LEVEL ve IB programlarının yanı sıra Amerika Lise programı ve yaz dönemlerinde kısa süreli üniversite giriş şartları ve IB hazırlık gibi konularda yaz okulu programları düzenlenmektedir.

Eğitim Programları

GCSE

The General Certificate of Secondary Education (GCSE) İngiltere eğitim sisteminde hem yurtdışından öğrencilerin hem de İngiltere vatandaşlarının girdiği 14- 16 yaşları arasındaki öğrencilerin yeterliliğini belgeleyen bir kalifikasyondur. Öğrenci, devletin zorunlu kıldığı eğitimi tamamladığına dair GCSE sınavına girmelidir.

A LEVEL

A level ( Advanced level ) geleneksel İngiliz eğitim sistemi kapsamında lise eğitimin son iki senesine verilen isimdir. Öğrenciler lisans eğitimlerinde okumak istedikleri alana göre 3 veya 4 ana ders seçerek 2 yıl boyunca bu alanlarda derinlemesine eğitim görmekte ve 2 yılın sonunda ulusal A-LEVEL sınavlarına girmektedirler. 

IB (International Baccalaurate)

IB (International Baccalaurate) Programın asıl amacı eğitim öğelerini akademik ve sosyal temellerde dengelemek ve öğrencilerin ülkeler arası hareketliliğini daha kolay ve etkin hale getirmektir. IB programı kapsamında dünyanın neresinde olursanız olun aynı müfredatı, aynı öğretim teknikleri ile öğrenir ve merkezi bir değerlendirme kurulu ile eşit koşullarda puanlamaya tabi tutulursunuz.

Lokasyon

Okul İngiltere’nin Cardiff yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • Eylül

Hizmetler

  • Detaylı bilgi için danışınız

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım