Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Butik Bir Okulda, Özel İlgiyle Eğitim Almak İstiyorum Diyenler Bu Okul Sizin İçin!

Oxford’da Butik Bir Dil Okulunda Eğitim Alın

Oxford House College Dil Okulu – Oxford

İngiltere’de alacağınız eğitim için Oxford’daki dil okullarını inceliyorsanız size yine güzel bir okulu tanıtmak isteriz. Oxford House College Dil Okulu butik bir hizmet veren, küçük fakat öğrencileriyle bire bir ilgilenen bir eğitim kurumudur.

Oxford’da Butik Bir Dil Okulunda Eğitim Alın

Şehir merkezinde yer alan konumuyla öğrencilerini ulaşım sıkıntısından kurtaran okul küçük bir binada butik hizmet sunmaktadır. Butik hizmet anlayışı gereği öğrencilerinin gelişmeleriyle ve ihtiyaçlarıyla yakından ilgilenen kurumda eğitmenler güler yüzlü ve sıcakkanlı. Okul; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Sınavı Hazırlık, Cambridge Sınavı Hazırlık programları açılmaktadır. Okula yeni başlayan öğrenciler için her pazartesi “Welcome Sesions” yapılıyor. Öğrenci okula başladığı gün okul çevresi ve Oxford ile ilgili oryantasyon veriliyor ve aynı zamanda Oxford gezisi düzenleniyor. Bu da öğrencinin yaşayacağı yere kısa sürede adapte olmasını sağlıyor. Okulda bir kur ortalama 8-12 hafta sürüyor. Öğrenci gelişimine göre de değişkenlik gösterebiliyor. Hızlı gelişim gösteren öğrenciler 8 haftada kur atlayabiliyor. Maksimum 50 öğrencinin eğitim aldığı okulda, okul arkadaşlarınızla sıcak dostluklar kurma ihtimaliniz çok yüksek.

Oxford’da Öğrenci Olmak

Oxford’da Yaşam

Keyifli bir öğrencilik hayatı geçirebilmek için en önemli noktalardan bir tanesi okulun merkezi bir konumda yer almasıdır. Uzun yolculuklarda kaybedilecek vakit bir öğrenci için çok önemlidir. Oxford House College; Oxford’un tam kalbinde, Oxford Üniversitesi kolejleriyle çevrili mükemmel bir konuma sahip olması öğrenciler için okula ulaşımı oldukça kolay bir hale getiriyor. 1096 yılından beri öğrencilere eğitim veren dünyanın en ünlü üniversite şehirlerinden biri olan Oxford’da kendinizi geliştirecek pek çok aktivite bulacaksınız. Sadece şehrin havasını solumak bile sizde değişimlere yol açacak. Oxford’un güzel doğasında uzun yürüyüşler yapabilir, bisiklete binebilir, Thames Nehri’nde punting yapabilir, arkadaşlarınızda civardaki pub ve kafelerde güzel sohbet edebilir, Oxforshire’ın kırsallarını gezebilir, Bodleian Kütüphanesi ve Ashmolean Müzesini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda Oxford’un çevresindeki köy ve kasabaları da gezebilirsiniz. Okul öğrencilerin sosyalleşmesi için haftalık aktiviteler düzenliyor. Tüm farklı seviyedeki öğrenciler bu aktivitelere birlikte katılabiliyor.

Oxford’da Konaklama

Okul öğrencilerine sadece aile yanı konaklama imkânı sunuyor. Okulun yurdu bulunmuyor. Öğrencilerin yanında kalacağı aileler okul tarafından belirleniyor. Okul seçtiği bu ailelerle uzun yıllardır çalışıyor, bu sebeple aile yanı konaklama oldukça güven verici oluyor. Aile yanı konaklama yapılacak evler genellikle yürüme mesafesinde oluyor. En uzak konaklama, okula otobüsle 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Aileler okul tarafından düzenli olarak denetleniyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım