Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Buckmore | Plumpton College

Buckmore | Plumpton College

Plumpton College’da sunulan program genel İngilizce derslerini bucksmore eğlenceli etkinlikler ve gezi programı ile birleştiriyor. Programda öğrenciler isteklerine göre İngilizce eğitiminin yanında Hayvan Bakımı ya da Coding programlarından birini seçerler.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Akademik Yaz Okulu

Dünya sıralamasında üstlerde olan üniversitelerde okumak isteyen lise öğrencileri akademik yaz okulları kapsamında İngiltere, Amerika Kanada’nın top üniversitelerinin kampüslerinde hem akademik eğitim alır hem de onlara özel hazırlanmış aktivite ve gezi programlarına katılır. 

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

10-13  / 13-16 yaş arası  

Dersler haftalık 20 saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler tek ya da iki kişilik odaları olan yurtta kalır. Kız ve erkek öğrencilerin binaları ayrıdır. Banyo 4 -6 öğrenci ile paylaşımlıdır. Çamaşır makinaları ücretsizdir.

Aktiviteler

 Zombie Run, Beat The Clock, Granny’s Candy 

Geziler

Londra, Windsor Castle, Greenwich, Oxford Street, Covert Garden, Brighton, Thorpe Park


Bilmeniz Gerekenler

Programda haftada 15 saat genel İngilizce dersi, 7,5 saat akademik ders verilir. Öğrenciler isteklerine göre Hayvan Bakımı ya da Coding seçebilir. Hayvan Bakımı programı geniş yelpazedeki hayvanları görme, etkileşimde bulunma fırsatı sunar. Coding programında yazılım tasarımının temek unsurları öğretilir.

Lokasyon

Okul İngiltere’nin Brighon şehrindedir.

Başlangıç Tarihleri

  • 27 Haziran – 8 Ağustos arası

  • 24 Haziran – 5 Ağustos arası

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım