Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Brighton College

Brighton College

1845 yılında kurulan okul İngiltere’nin en başarılı bağımsız karma yatılı liseleri arasındadır. “Birleşik Krallık’ın en ileri görüşlü bağımsız lisesi” olarak tarif edilen Brighton College 2013-2014 öğrenim döneminde yılın en iyi bağımsız okulu olarak seçilmiştir. Her zaman için İngiltere’nin ilk 10 okulu arasında yer almıştır. Okul karma eğitim sistemine göre eğitim vermekte olup sanat, müzik, dans ve drama alanlarında üst düzey öğrenim imkanları sağlamaktadır. Ayrıca her yıl öğrencilerin büyük bir kısmı Oxford ve Cambridge üniversiteleri başta olmak üzere Birleşik Krallık’taki en iyi okullardan kabul almaktadır.

Eğitim Programları

GCSE

The General Certificate of Secondary Education (GCSE) İngiltere eğitim sisteminde hem yurtdışından öğrencilerin hem de İngiltere vatandaşlarının girdiği 14- 16 yaşları arasındaki öğrencilerin yeterliliğini belgeleyen bir kalifikasyondur. Öğrenci, devletin zorunlu kıldığı eğitimi tamamladığına dair GCSE sınavına girmelidir.

A LEVEL

A level ( Advanced level ) geleneksel İngiliz eğitim sistemi kapsamında lise eğitimin son iki senesine verilen isimdir. Öğrenciler lisans eğitimlerinde okumak istedikleri alana göre 3 veya 4 ana ders seçerek 2 yıl boyunca bu alanlarda derinlemesine eğitim görmekte ve 2 yılın sonunda ulusal A-LEVEL sınavlarına girmektedirler.


Lokasyon

Okul İngiltere’de yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • Eylül

Ekstra Hizmetler

  • Yatılı Eğitim verilmektedir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım