Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Neden Berlitz Dublin?

1900 yılında kurulan Berlitz Dil Okulu, dünyanın birçok farklı ülkesinde dil eğitimi sunuyor. Kısa sürede kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan Berlitz İrlanda Dil Okulu, öğrenimi keyifli bir hale getirerek interaktif bir ortamda İngilizce dil eğitimi sunuyor. Berlitz Dublin Dil Kursu, İrlanda’da işe yerleştirme garantili olan okullar arasında yer alıyor. Bu sayede 25 hafta ve üzeri dil kursu eğitimine başlayan öğrenciler; Work and Study programı kapsamındaki yasal çalışma izni  sayesinde eğitimle eş zamanı olarak kariyer olanaklarına kavuşuyor. Berlitz İrlanda Dil Okulu; özellikle iş İngilizcesi programında sunduğu İngilizce kursu sayesinde, yeni mezun öğrencilerine iş hayatına girmeden önce önemli yetkinlikler kazandırıyor. 

Dublin Hakkında Bilgiler

117,8 km² gibi küçük bir yüz ölçüme sahip olan Dublin, aynı zamanda 4,5 milyon nüfusu ile ülkenin en büyük şehri. Dünyanın en mutlu yaşayan insanları anketlerinde ilk 5’te yer alan Dublin; doğası, tarihi, korunan mimarisi, farklı mutfağı, dansları ve eğlenceli yaşamı ile öğrencilerin ve turistlerin ilgisini çekiyor. Ana dili İngilizce olan, eğitim düzeyi yüksek insanlarla bir arada yaşamanın ve bu şehirde eğitim almanın keyfi ise bambaşka. Dublin; dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrencilere, dolu dolu ve eğlenceli bir eğitim serüveni sunuyor. Festivallere katılabileceğiniz, nehir kenarında yürüyüşler yapabileceğiniz 24 saat yaşayan bu şehirde, günün her saati, otobüs ve tramvay gibi toplu taşıma araçlarına ulaşmak mümkün. Dublin’de eğitim alan öğrencilerin ve İrlandalıların şehirde kullandığı en çok tercih ettiği ulaşım aracı ise bisiklet. 

Devamını Oku

Eğitim Programları

Staj-Demipair

İngilizce eğitimi alırken İrlandalı bir ailenin evinde yaşayarak İrlanda kültürünü öğrenme şansı sunuyor. 

Genel İngilizce

Başlangıç seviyesinden başlayarak minimum 4 ila 36 hafta arasında eğitim sunuluyor. Haftada 15 ders olan genel İngilizce eğitim seçeneğinin yanı sıra, haftada 30 ders yoğun İngilizce eğitimi de bulunuyor.

Akademik Sınav Hazırlık Kursları

Berlitz Dublin; IELTS, TLE, FCE, CAE, PET gibi sınavlara hazırlayan, üniversite kabul aşamasında ve iş hayatında gerekecek akademik İngilizce eğitimi sunuyor. 

İş ve Yönetici İngilizcesi

Berlitz Dublin; yöneticilere özel grup dersleri, bire bir özel ders ile spesifik bir alanda eğitim alma imkanı sağlıyor. Öğretmenlik sertifikası ve mühendislik, havacılık, askeri İngilizce kursları ile tek bir konu üzerinde uzmanlık sunuyor. 

Sosyal Olanaklar

Konuşma Kulüpleri: Sıradan sınıf içi konuşma kulüplerini unutun! Sinema ve tiyatro etkinlikleri sonrasında bir araya gelerek dinleme ve konuşma pratiğinizi geliştirin. 

Gezi Programları: Haftalık sosyal aktivite programlarına katılın ve Dublin’in eşsiz doğasını, spor aktivitelerini gerçekleştirirken ülkenin kültürünü doyasıya yaşayın.

Festivaller Şehri: Yıl boyunca Dublin’de gerçekleşen; çizgi roman, St. Patrick’s Day, dans, Bram Stoker gibi festivallere katılarak eğitim hayatınıza renk katın.

 • Wifi
 • Bireysel Çalışma Odası
 • Kafe & Restoran
25 Ortalama Yaş
75 Kapasite
45 Derslik
15 Maks. Sınıf Öğrenci Sayısı

Yurt Dışı Dil Eğitimi İçin Neden Berlitz Dublin ?

İngilizce eğitim konusunda Berlitz Dublin’i seçmek için birçok neden var! Berlitz Dublin, İngilizce eğitim almak isteyen öğrenciler için birçok okuldan farklı olarak uzun dönem işe yerleştirme garantisi sunuyor. Bu okul; öğrenciler ile bire bir ilgilenen öğretmenleri ve maksimum 12 kişilik öğrenci kapasiteli sınıfları sayesinde özel eğitim alıyormuşsunuz gibi hissettiriyor. Berlitz Dublin Dil Okulu; iş İngilizcesi alanında birçok farklı alt başlık ile mühendislik, işletme, askerlik, havacılık gibi alanlarda özel iş İngilizcesi eğitim programları sunarak, spesifik alanlarda eğitim veriyor. Özellikle kurumsal firmalar, kendilerine ait sınıflar ve gruplar oluşturarak istedikleri alanda kapalı gruplar halinde eğitim alabiliyor. Berlitz Dublin; B1 seviye İngilizce’ye sahip, çocuk bakımı alanında geçmişi olan, 19 yaş üzeri öğrencilere sunduğu demipair programı ile, İngilizce eğitimi alırken İrlandalı bir aile ile yaşama ve aileye evde yardım ederek iletişim becerilerinin gelişmesine katkı sağlıyor. Berlitz İrlanda; sadece İngilizce eğitimi değil, iş ve sosyal alan becerilerinin geliştirilebileceği birçok farklı program ile yeni deneyimler kazanmak için harika bir okul. Berlitz Dublin, Türk öğrencilere yönelik özel promosyonlar sunuyor ve eğitim ücretleri süreye göre değişim gösteriyor. Berlitz Dublin İrlanda fiyatları, 750-3500 EU arasında yer alıyor. Sosyal imkanları ve zengin konaklama seçenekleri ile dünyanın birçok ülkesinden öğrencinin tercih ettiği bu okulda hemen yerinizi ayırabilirsiniz. Güncel promosyonlar ve bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Berlitz Dublin Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Şehrin merkezindeki, Grafton Street alışveriş bölgesine 5 dakika mesafede bulunan Berlitz Dublin; sunduğu sosyal aktivite programları ile öğrenciler arasında en çok tercih edilen okullar arasında yer alıyor. Okul; 25 haftalık İngilizce eğitim programına katılım gerçekleştiren tüm öğrencilere, 8 aylık vize imkanı sunarak Work and Study kapsamında haftada 20 saat part-time yasal çalışma izni sunuyor. Minimum 4 hafta, maksimum 36 haftaya kadar eğitim alabileceğiniz Berlitz Dublin Dil Okulu’nda; farklı eğitim saati seçenekleri de var. Mesela, sabah veya öğleden sonra kurslarını tercih ederek kendi yaşam tarzınıza uygun programı oluşturabiliyorsunuz. Gün içindeki eğitimlerden sonra İngilizce pratiği sağlayan; tiyatro, festival ve spor gibi sosyal aktiviteleri bulunan Berlitz Dublin Dil Okulu, B1 seviyesindeki öğrencilerine turizm alanında işe yerleştirme garantisi veriyor. 

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurtları

Berlitz Dil Okulu İrlanda ile özel anlaşmalı olan bu rezidanslarda; özel donanımlı bir mutfak yer alıyor. Öğrencilere özel olarak tahsis edilen odalarda; yatak, dolap ve çalışma masası da mevcut. Yurtların ortak alanlarında yer alan televizyon ve oyun alanları, sizinle aynı yurtta yaşayan insanlarla sosyalleşme imkanı sağlıyor. Modern mimariye sahip ve merkezi konumda bulunan bu öğrenci yurtlarında, 18 yaş sınırı mevcut. 

 • Özel mutfak
 • Tv
 • Oyun Alanı

Konaklama Seçenekleri

Kiralık Evler

Yaşam alanını başkasıyla paylaşmak istemeyen öğrenciler ve ailelerin tercih ettiği konaklama çeşidi olan bu evleri kiralayabilmek için, şehre varıştan önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Minimum 6 ay kiralama seçeneği bulunan bu evlerde, genellikle uzun süreli çalışma izni olan ve Work and Study Programı’na katılım gerçekleştiren öğrenciler tarafından tercih ediliyor. 

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama seçeneği İngilizce pratiğinizi geliştirirken, sabah ve akşam yemek imkânı sağlayarak ülkenin kültürünü yaşamanız için en avantajlı konaklama türlerinden biri. Tek kişilik oda seçenekleri sunan bu konaklamada; çocuklu, çocuksuz veya evcil hayvanı olan aileleri isteğinize göre seçebiliyor, aileye özel beslenme diyetleriniz gibi önemli bilgileri iletebiliyorsunuz. 

 • Sabah ve akşam yemeği
 • Özel mutfak
 • Özel banyo
 • Çalışma masası
 • Dolap

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Apartmanı Konaklama

Yaşam alanlarında bireysel ortamını oluşturmak isteyen 18 yaş üzeri öğrencilerin ağırlıklı olarak tercih ettiği konaklama türü olan öğrenci apartmanlarında, kişiye özel alanlarınız mevcut. Kendi özel mutfağınızda kendi zevkinize göre yemekler yapabilir, sizinle aynı binada yaşayan farklı ülkelerden gelen öğrenciler ile ortak yaşam alanı da oluşturabilirsiniz. 

 • Özel mutfak
 • Özel banyo
 • Ev ortamı

Konaklama Seçenekleri

Otel

Berlitz Dil Okulu Dublin’in 20’nin üzerinde otelle anlaşması bulunuyor ve bu oteller; şehir merkezi, private veya doğa içinde olabiliyor. Şehre gitmeden önce konaklama türüne karar veremeyen öğrenciler için uygun bir alternatif olan oteller için Global Vizyon Danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.


Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Cem Kolay. Kültür Üniversitesi İşletme Yönetimi birinci sınıf öğrencisiyim. Bir sene boyunca bir IT şirketinde bilgisayar teknisyeni olarak çalıştım. Yurt dışında eğitim almayı uzun zamandır planlıyordum. Çok uzun süren bir bekleyişin ardından vizeme kavuştum. Berlitz Dublin Okulu Genel İngilizce programına kayıt yaptırdım. Global Vizyon danışmanlarına teşekkürlerimi sunarım. Bu yazıyı okuyanlara tavsiyem, hedefinizden vazgeçmeyin!

Cem Kolay Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım