Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

ABD'de Üniversite Eğitimi Almak İstiyor Fakat Toefl'dan Korkuyorsanız Kaplan International'ı İnceleyin...

Konaklama

Kaplan International öğrencilerine aile yanı ve öğrenci yurdu konaklaması sunar. Öğrenci yurtlarından tek ve iki kişilik oda seçimi yapılabilmektedir. Öğrenci yurtları özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur. Özgür bir yaşam isteyen ve bolca yeni arkadaşlık kurmak isteyenlerin tercih etmesi gerekir. Aile yanı konaklama da ise yemek saatlerini aile üyeleri ile birlikte geçirebilecek, okul dışarısında anadili İngilizce olan bir aileyle sohbetler edebilme ayrıcalığınız olacak. Aileler okul tarafından özenle seçilmekte ve denetlenmektedir. Her gün kahvaltı ve akşam yemeği aile tarafından hazırlanır. Aile ile birlikte yaşayarak yeni bir kültürü yakından tanıma fırsatınız olur.

Amerika’da Dil Eğitimi Arasında En İyi ve Kaliteli Seçenek Kaplan International Dil Okulları Miami

Kaplan International Dil Okulu – Miami

Miami’de eğitim almak istiyor fakat hangi dil okulunu seçeceğinize karar veremiyorsanız Kaplan International’ı incelemenizi öneririz. Dünya çapında bilinen bir zincir okul olan Kaplan International eğitim kalitesiyle kısa sürede hızlı adımlar atmanızı sağlayacaktır. Miami’de gideceğiniz okulu seçmek istiyorsanız; Kaplan International’ın eğitim sistemini size detaylı olarak anlatacağımız yazımıza buyurunuz…

Kaplan International’ın Eşsiz Eğitim Sistemi Hızlı Sonuçlar Yaratıyor…

Kaplan Dil Okullarının tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri şüphesiz kendilerine has eğitim sistemleri… Kısa sürede hızlı ve etkili bir ilerleme sağlanan eğitim sisteminde zorlanmadan ve keyifle hızlı bir gelişme gösterebiliyor.

Peki bu keyifli ve hızlı ilerleme nasıl kaydediliyor diye soracak olursanız kısaca özetleyelim… Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Grammer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Grammer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Grammer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor.  Okulda her 10 haftada bir yapılan KITE değerlendirme testleri ve görüşmeleriyle, gösterdiğiniz ilerleme incelenir ve uygun görülürseniz bir üst kura geçirilirsiniz. KITE testi seviyenizin yeteneklerine göre şekillenir ve öğrenciye özel şekillendirilmiş eğitim programından en iyi faydayı alabilmeleri için ilerlemelerini ölçer. Girilen bu sınav sonunda öğrencinin ur atlayıp atlamayacağına karar verilir. Okul seviye atlama garantisi veren programlar sunar. Bu programlar; %95 derse katılımınız olmasına ve size verilen tüm ödevleri yapmanıza rağmen 10 hafta sonunda kur atlayamıyorsanız seviyenizi geçebilmeniz için size 4 hafta ekstra ücretsiz kurs verir. Bu konuda Global Vizyon danışmanlarından detaylı bilgi almanızı öneririz. Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL Hazırlık Sınavı, Akademik Yıl İngilizcesi programları açılmaktadır. Okul; Akademik İngilizce, üniversite hazırlık (GMAT, GRE, TOEFL) gibi programlarda dünyadaki en iyi eğitim kurumlarındandır. Kaplan International dil okulu, ABD’de üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerine büyük bir avantaj sunmaktadır. Okulun Üniversite Yerleştirme Servisi ile partner üniversite ağlarından faydalanıp, TOEFL sınavına girmeden lisansüstü programlara kayıt olabiliyorsunuz. Kaplan International’ın Miami şubesi; University of Miami’ye ev sahipliği yağan Coral Gables’da yer alıyor. Miami metrosuna 2 dakika yürüme mesafesinde olan okula ulaşım kolaydır. Okula ücretsiz troleybüs ve otobüslerle de ulaşılabilmektedir. Okulun; tenis kortları, golf alanları ve dış aktivite mekanlarına yakın olması spor aktivitelerine hızlıca ulaşıp bu alanda kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır. Florida’nın sıcak ve güneşli havasında keyifli günler geçirecek ve tatil gibi bir eğitim dönemi yaşayacaksınız. Eğitimden arta kalan zamanlarda beyaz kumlara sahip sahillerin tadını çıkarabilir, körfezleri keşfederken yeni maceralar yaşayabilir, Miami sokaklarından Latin ruhunu soluyabilir, civar bölgelerdeki tropik yaşantıyı gözlemleyebilir, en önemlisi İngilizcenizi geliştirirken vizyonunuzu da açabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım